Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » A Bajcsy Zsilinszky kórházban...

A Bajcsy Zsilinszky kórházban hogyan zajlik a 18 hetes uh?

Figyelt kérdés

2020. jan. 21. 13:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Gondolom a második kötelező ultrahangra gondolsz. Ugyanúgy zajlik mint az első, időpontot kell kérned telefonon és ilyenkor már célszerű kiszámolni a másik 2 időpontot is. Megkapod az időpontodat, aznap bemész és lent bejelentkezel a betegfelvételinél. Felmész a 4.emeletre mikor kijön az asszisztens odaadod a kiskönyvedet és majd hívnak. Nekem eddig az a tapasztalatom ha zsúfoltság is volt nagyon igyekeztek tartani az időpontos kismamákat, szóval nem az volt hogy amiatt mert más hamarabb ért oda de későbbre volt időpontja megelőzheti az embert.
2020. jan. 21. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Csak azt nem értem hogy hogyan lehet hogy honlapon azt írják 2-ig van ultrahang én 3:15-re kaptam időpontot.
2020. jan. 21. 21:20
 3/3 anonim ***** válasza:

Az ajtón is az van hogy ultrahang 9 től mégis 8 orara járok :)

Az nem jelent semmit.

2020. febr. 19. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!