Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Dr. Rákosi Miklósról (MensMent...

Dr. Rákosi Miklósról (MensMentis és Bajcsy-Zsilinszky Kórház) mi a véleményetek, milyen orvos, milyen ember?

Figyelt kérdés
Szülész-nőgyógyászt keresek, többek között róla is tapasztalatokat gyűjtenék. Járt nála valaki közületek? Milyen volt?
2012. aug. 27. 18:23
 1/1 Major Andrea ***** válasza:

Szia!

Én nála szültem a kislányom lassan 8 éve, akkor még a BM kórházban volt. Nagyon-nagyon szeretem. Egy pár éve nyomát vesztettem, mert vidéki vagyok és nem volt időm minden apró cseprő dologgal feljárni Pestre. Most újra megtaláltam és rettentően örültem. Újra hozzá járok! Nekem csak pozitív.

Viszont a véleményem az, hogy mindenkinek más szinpatikus... más jön be... válassz szíved szerint.


25 h kismami

2012. aug. 28. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!