Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kb.3-4 napja késik a menzeszem...

Kb.3-4 napja késik a menzeszem, nagyon halvány a 2. csík, szerintetek ez lehet terhesség?

Figyelt kérdés

Sziasztok csajok!

Kb. 3-4 napja késik a menzeszem, már menzesz előtt mensi jellegű szúrkáló, görcsölegtéseim voltak, sőt vannak most is, pont mint menzesz előtt, de valahogy másabb, bár szerencsére még mindig nem jött meg. Viszont fehér folyásom van, ilyenkor mensi előtt nekem már sosem szokott lenni ilyen, csak peteééréskor, na és pont olyan ez is. És mikor meg kellett volna jönnie akkor erősebb volt, konkrétan akkor kezdődött. A tegnapi reggeli tesztem (Facelle) először két nagyon halvány csík volt, aztán 10 perc után egy erős vonal lett.

A ma reggeli tesztem (Gabriel) pedig 10 perc után jelent meg a második csík, igaz halványan.

Tudom, 10 perc után ne nézzem, stb..stb... de annyi olyat olvastam itt tőletek, hogy pl. már a 6. hétbe volt, negativ lett és mikor vitte ki a kukát a hölgy, rá kb. 2 órára, már pozitív volt és az óta egészséges gyermeke van. :)

Nektek mi a véleményetek, tapasztalatotok?

Köszönöm a segítséget!



2020. jan. 22. 08:07
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
Mutatsz képet? :) nekem késés utáni 4.napon lett először pozitív (bár időn belül jött ki), végig kisebb volt a koránál, most itt szuszog a mellkasomon.
2020. jan. 22. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 A kérdező kommentje:

[link]


Itt a mai teszt. :)

2020. jan. 22. 08:21
 3/24 anonim ***** válasza:
55%
A hcg teszt nem lh teszt, hogy ugyanolyan erősnek vagy erősebbnek kell lennie a második csíknak mint a gyári. Nem is értelek. Látod a második csíkot, nem?!
2020. jan. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:

Legelső kommentelő, szívből gratulálok a gyermekedhez. :)

Persze, természetesen, elvileg már be is linkeltem a fotót. :)

2020. jan. 22. 08:25
 5/24 A kérdező kommentje:

Második kommentelő.

Igen tudom és köszönöm szépen a választ neked is. Csináltam ovuláció környékén LH tesztet is, ismerem, tudom, hogy ott 2 erős vonal a jó, egy halvány már negatív.

De azt is tudom, hogy elvileg 10 perc után ne nézzük a terhességi hcg tesztet, ezért kérdeztem. Természetesen igen, látom, de mint említettem 10 perc után lett pozitív és kiváncsi lettem volna arra, hogy más mit tapasztalt, mert olvastam olyat, hogy van akinek pl. fél óra múlv lett pozitív, jelent meg a második szintén halvány csík és ma már egészséges babája van. Ezért kérdeztem. :)

2020. jan. 22. 08:33
 6/24 anonim ***** válasza:
Azt írtad, már a tegnapi Facelle teszten is kijött két halvány csík...
2020. jan. 22. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 anonim ***** válasza:
92%
Ez full pozitiv.
2020. jan. 22. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:

Igen, ez így van....de az meg pont fordítva volt...10 perc után lett egy erős vonal, tehát a halvány 2 eltűnt és egy erős maradt helyette. :(

Szerintem inkább várok még pár napot, remélem továbbra sem jön, és ha valóban terhes vagyok, akkor elvileg ugye napról-napra erősödik a hcg szint....szóval várok pár napitot és nagyon-nagyon reménykedek, hogy pozitív lesz az is, és az nem 10 perc után. :)

2020. jan. 22. 09:00
 9/24 A kérdező kommentje:

Harmadik kommentelő, nagyon köszönöm. :)

Remélem pár nappal később már 10 perc előtt is pozitív lesz. :)

2020. jan. 22. 09:02
 10/24 anonim ***** válasza:
88%
Ez nem halvány 🙂
2020. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!