Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 35 hetesen viszketek de...

35 hetesen viszketek de nagyon lábam kezem mindenhol. Tegnap volt nőgyógyásznal és kaptam antibiotikumot vizelettel nem volt minden rendbe lehet antibiotikumtol?

Figyelt kérdés
Nem folyamatosan de elojon. Persze ma nemdolgozik nőgyógyászom.
2020. jan. 24. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
71%
Ez normális. Nem az antibiotikumtól van, hanem a hormonoktól. Nekem is így volt. Szüléssel elmúlik.
2020. jan. 24. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Lehet a vizesedéstől, de akár terhessegi epepangás is lehet.Este nem rosszabb a viszketés?Vérvétel volt, májfunkciókat néztek?Pont 1 hete találkoztam egy kismamával ugyanilyen panaszokkal, neki már nagyon rosszak voltak a májfunkciós értékek.
2020. jan. 24. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem PUPP?
2020. jan. 24. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Vérvétel nem volt mert tegnap a vizelnel találtak valamit kérdezték nem érzek valamit. Utána gondolkodtam hogy volt mikor viszketett de elmulott de mikor bevettem az antibiotikumot utána nagyon éjjel is felebredtem be kellett kennem hogy tudjak aludni. Hétfőn tudok újból nőgyógyászhoz menni. Háziorvos annyit mondott hagyjam abba az antibiotikumot valószínű attól viszkedhetek
2020. jan. 24. 15:24
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Amikor nem szedted az antibiotikumot nem volt viszketés?Ahol viszket van valami bőr elváltozás (piros, pöttyös, holyagos) vagy nem látható semmi?
2020. jan. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Ha az antibigyó óta viszketsz, akkor lehet, hogy arra vagy allergiás. Olvasd el a betegtájékoztatót, hívd fel a háziorvosod.

De nekem terhességi epepangástól volt ilyen, aludni sem tudtam tőle, egyéb bőrtüneteim nem voltak (és más sem), csak hogy felváltva viszkettem a fejem búbjától a a talpamig itt-ott párperces váltásokban. Ha az, logikusan szerintem pont nem jó még antibiotikummal is megterhelni a májadat. Menj le a háziorvoshoz vagy akár ügyeletre, és kérj vérvételt.

2020. jan. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Előtte is néha viszkettem de nem ennyire kicsit viszketett és elmúlt de most más
2020. jan. 24. 15:49
 8/10 A kérdező kommentje:
Voltam ügyeleten vették vért. Most este hívtak fel hogy holnap menjek be receptert epepangás a viszketéssel mit lehet kezdeni? Mire számítsak epepangás miatt?
2020. jan. 25. 19:29
 9/10 anonim ***** válasza:
Általában Ursofalk nevű gyógyszert szoktak felírni,illetve krémet a viszketésre.Javasolni szokták még az epediétát.Azt tudni kell, hogyha nagyon leromlik a véreredmény, akkor bizony hamarabb kiemelik a babát, mert a szervezetben felhalmozódott méreganyagok eljutnak a magzathoz.Azt az orvos dönti el, hogy mikor jön az a pont.De mivel már nagyon a végén vagytok így nem aggódnék.Már igazából teljesen érett a babád.Minden jót kívánok!!
2020. jan. 25. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2020. jan. 25. 21:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!