Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ex-Alkoholista anya gyermeke...

Ex-Alkoholista anya gyermeke egészséges lesz-e?

Figyelt kérdés
Ha egy minden nap alkoholt fogyasztó nő elhatározza, hogy leteszi a piát és kb fél éven belül teherbe szeretne esni, a múltbéli alkoholfogyasztás gyakorol-e valamilyen hatást a születendő gyermekre?
2020. jan. 25. 14:44
 1/10 anonim ***** válasza:
85%
Szerintem ha terhesség alatt nem iszik akkor nincs baj.
2020. jan. 25. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
78%
Nem ezen múlik, egészséges lesz-e.
2020. jan. 25. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
76%
Nem hiszem hogy függő, pár hónap alatt annyira rendbe tud jönni hogy babát kelllene vállalnia
2020. jan. 25. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Ez igaz, de nem ez volt a kérdés, hanem az, hogy a gyerek egészséges lesz e.
2020. jan. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem komoly alkoholizmusról van szó. Napi 1-2 sör vagy egy fröccs munka után. De ez éveken át mindennapos.
2020. jan. 25. 16:34
 6/10 anonim ***** válasza:
61%
Ez nem alkoholizmus. Napi 1 fröccs az nem mennyiség. A terhességet meg végképp nem befolyásolja.
2020. jan. 25. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
82%
Utolsó az alkoholizmus nem az alkohol mennyiségétől függ
2020. jan. 25. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
30%

Nekem a drogfüggő volt osztálytársam babája is makk egészséges lett! ;) ne aggódj!


Ha meg nem rólad van szó, akkor az illető ne aggódjon, nem ezen múlik, hogy egészséges lesz-e! Láttam én mar mintaéletmódot folytató anyától nagyon beteg gyermeket.... és láttam már drogfüggő kismamától makk egészséges kisfiút is (volt osztálytársam személyében)

2020. jan. 25. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
58%
Az alkoholholista nem az elfogyasztott alkohol mennyiségétől, hanem a fogyasztás gyakoriságától lesz az vagy nem az. Mivel ő minden este ivott éveken keresztűl, így alkoholista. Babavállalás előtt egy félévet javasolt várni és rengeteg víz fogyasztás!! És lehetőleg ne igyon egy korty alkoholt se! Ha hajlandó életmódot változtatni vagy hajlandó vagy, akkor nem feltétlen lesz baj. De ugye egy egészségesen élő nőnél is lehet probléma, úgyhogy ez lutri.
2020. jan. 25. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Csak a félreinformálás végett!

Az alkoholfogyasztás szintjei:


Absztinensek: egyáltalán nem fogyasztanak alkoholt

Szociális ivók: a mértékletes alkoholfogyasztók sorolhatók ide

Excesszív ivók: mértéktelen szeszfogyasztás jellemzi őket

Alkoholbetegek: dependensek, markáns elvonási tünetekkel

Krónikus alkoholbetegek: akiknek már testi-szellemi károsodása is van.

[link]

2020. jan. 26. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!