Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Gyereket szeretnénk a Párommal...

Gyereket szeretnénk a Párommal de kicsit be vagyok parázva. Olyanok járnak a fejembe, hogy jó anya lennék-e, egészséges lesz-e, megtudunk e birkózni a feladattal? Normális hogy ilyenek járnak a fejembe?

Figyelt kérdés
2013. okt. 15. 20:31
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Persze h az :D Majd elmúlik. :) Nem kell aggódni itt szinte mindenki átment ezen. :)
2013. okt. 15. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ez az élet legnagyobb felelőssége.

Egyszer elhatározod, de egy életen át ott lesz veletek.

A ti felelősségetek az élete, a BOLDOGSÁGA.

És nincsen fájdalmasabb egy beteg gyermeknél.

Tehát teljesen természetes, hogy félsz. És nem fog elmúlni, mindig aggódni fogsz, de emellett ez az élet legnagyobb csodája, minden aggodalmat megér.

Az pedig hogy jó anya leszel-e nem lehet kérdés. Minden anya hibázik. Szeretni kell a gyermekedet feltétel nélkül, és nagy gond nem lehet.


Minden jót :)

2013. okt. 15. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

arra, hogy egészséges legyen, több az esély, mint hogy ne. többnyire egészséges babák születnek, csak mivel nagy a visszhangja annak, ha egy baba beteg, ezért olyan ijesztő. a kórházban vagy 100 baba volt, mikor szültem, de mind ép és egészséges volt, sőt, nem is tudok beteg babáról a környezetemben, pedig igen sok ismerősöm van. tehát ettől szerintem ne félj!

ha már most azon gondolkozol, hogy jól fogod-e csinálni, az az érzésem, hogy jó anya leszel, mert még nincs is gyerek, de már fontos ez neked!

vágjatok bele, ha meglesz a baba, a világ legboldogabb emberének fogod magad érezni! már akkor is, mikor még csak a pocakban van, de amikor megszületik, na akkor meg olyan szeretetet fogsz tapasztalni, amit azelőtt el se tudtál képzelni! :)

természetes félelmek amik a fejedben járnak, a legtöbb nő így érez (én is pont így aggódtam) :)

2013. okt. 15. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!