Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van valami kreatív ötletetek,...

Van valami kreatív ötletetek, hogy a családnak hogy jelentsük be a baba nemét?

Figyelt kérdés
1 hét múlva megyünk 4dre, ott remélhetőleg megmutatja magát a babánk ☺️ sajnos a babát nem úgy sikerült bejelnteni ahogy szerettük volna, mert jöttek komplikációs és ez felülírta, de most ezt be szeretnénk pótolni, de nincs ötletünk, sok gyerek van a családban, lehet valami játékos is ☺️ köszönöm ha valakinek van valami ötlete
2020. jan. 26. 15:17
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Nekem tetszik, amikor még a szülők sem tudják meg, csak együtt a rokonokkal. Olyan színű töltött lufi vagy torta szerintem szuper ötlet, amiből kiderül a kicsi neme. Ebbe a rokon gyerekeket is jól be lehet vonni.
2020. jan. 26. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
A torta szerintem is cuki.
2020. jan. 26. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
38%
Mit kell ezt túlkreatívkodni mostanában? Vegyél egy olyan pólót, ami a baba nemét szimbolizálja esetleg valami felirattal, hogy fiú/lány vagyok azt jóvan.
2020. jan. 26. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
51%

Sziasztok! Voltunk uh-n, kislányunk lesz.


Ennyi volt nálunk. Mindenki örült.

2020. jan. 26. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az elsőnél kétszer fiút mondtak, vettünk egy kis kék cipőt és azt mutattuk meg, de a 18 uh-on már inkább kislány ( jött a hidegzuhany nekem, férjem szeme felcsillant) csak a harmadik uh-on (talán 30+4 napos voltam) mikor már biztosra mondták, hogy csak lány lesz. Be sem kellett jelenteni a szülőknek, férjem arcára volt írva ( a fellegekben járt, mert 3 fiú tesója van és nagyon lányt akart.


Most várom a másodikat és biztosra mentem így 18 hetesen mikor rákérdeztem látja-e és azt mondta igen. Megkérdeztem mennyire. Nagyon jól - mondta. Papírra ráírta, borítékba be, öcsém megkaptam és egy nagy dobozba lufikat, műanyag kis labdákat meg konfettiket tett bele. Szülőkkel bontottuk ki, nagy volt az öröm, kék szín hullott ki :)

2020. jan. 26. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
53%
Mi is megvártuk amíg biztosan látta a baba nemét, kértük hogy csak akkor írja a cetlire ha tuti! Férjemnek épp születésnapja volt, így összejött a család, a torta krémje pedig rózsaszín volt, nekünk is akkor derült ki hogy kislányunk lesz
2020. jan. 27. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!