Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nektek miből állt a belgyógyás...

Nektek miből állt a belgyógyászati vizsgálat?

Figyelt kérdés
Ma voltam a belgyógyászaton, 3 hetet vártam a vizsgálatra és semmit nem kérdeztek, semmit nem mondtak, néztek egy ekg-t és ennyi. Mégcsak vérnyomást sem mértek és az ambulans lapomon olyan vizsgalatok vannak amiket el sem végeztek ( nem csak most nem, soha) szóval még az sem lehet, hogy korábbi adatból írták be. Pl. Trendellenburg próba: pozitív, Perthes próba :negatív. De mégis honnan veszik ezeket, ha nem is vizsgálták? Ezen kívül, annyit írtak, hogy további teendőt nem igényel. De tényleg semmit nem kérdeztek. Kb. 2 percig voltam bent. Sőt a beavatkozásoknál odavan írva, hogy elvégzett kezelések : vizsgálat, EKG vágtag és mellkasekvezetéssel. Csakhogy vizsgálat a kanyarban sem volt. Titeket is ennyire leszartak vagy csak nekem volt ilyen szerencsém?
2020. jan. 27. 17:36
 1/7 anonim ***** válasza:
Nekem a háziorvosom belgyógyász, így ő csinálta. EKG volt meg vérnyomásmérés. Ennyi.
2020. jan. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Háziorvos csinálta, EKG-t csinált és vérnyomást mért.
2020. jan. 27. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
82%
Én nem is voltam, tök fölösleges. 😊
2020. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Háziorvosom csinálta, szintén egy Ekg és egy vérnyomásmérés volt, valamint sztetoszkóppal meghallgatta a mellkasom és a hátam.
2020. jan. 27. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt gondoltam minimum egy vérnyomás mérés lesz, de úgy látom másnál volt is, főleg mert a háziorvosom mondta, hogy az extrém alacsony vérnyomásom miatt a belgyógyászaton elmondják mi a teendő.
2020. jan. 27. 20:32
 6/7 anonim ***** válasza:

Háziorvos picit megnyomkodott

Ekg

Vérnyomás

Meghallgatott

Ennyi

2020. jan. 27. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
EKG volt, vérnyomásmérés, meghallgatott. Ennyi, de tőlem követelte a védőnő, hogy ez legyen teljesítve, bár ha nem kéri is elmentem volna..
2020. jan. 28. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!