Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nifty nem meghatározás 12....

Nifty nem meghatározás 12. Héten 100%-os?

Figyelt kérdés

Kicsit megsirattuk, hogy nem kislányunk lett a teszt szerint. Azt mutatja, hogy kisfiú lesz. Mennyire biztos ez szerintetek? Változhat még vajon, volt már ilyen itt valakinél? Vagy a teszt az már tuti biztos?

Örülünk a kisfiúnak is, meg hogy úgy néz ki egészséges mert az a legfontosabb. Csak jó lett volna a rokonságban egy kislány. Mindhárom bátyámnak 2 fia van és a férjem nővérének is 3 fiú. 10 kisfiú unokatestvér lesz így :)


2020. jan. 27. 18:50
 1/9 anonim ***** válasza:
59%
98 százalékos pontossággal határozz meg.
2020. jan. 27. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
79%
Először is gratulálok a babához. Igen szinte teljesen biztos, hogy fiú. Sőt igazából tuti, hogy az. De nagyon sok örömöd lesz benne. Nálunk a családban 15 unoka van és csak egy lány belőle. :D
2020. jan. 27. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
89%

Biztosabb, mint akármelyik UH-vizsgálat.

Kromoszómákat néz...

2020. jan. 27. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
89%

Kedves kérdező!


Én szinte 100 százalékban megbíznék benne. Az eljárás során kromoszomális szinten történik a baba nemének meghatározása illetve esetleges anyagcsere és kromoszómarendellenességek vizsgálata a magzati DNS alapján.


Gratulálok a pici babádhoz, bokdog babavárást kívánok!


egy molekuláris biológus

2020. jan. 27. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Több mint 98% a valószínűsége. Tehát tuti. Amennyiben az anyai vérben talált magzati DNS "Y" kromoszómát tartalmaz az azt jelenti, hogy fiad lesz.

Nekünk novemberben született fiúnk, én nagyon szerettem volna kislányt, de már a születése után pár órával azt mondtam, hogy nem tudnám elképzelni, hogy lányunk van. Imádom őt. Mindazonáltal szeretnék még kisbabát és reménykedem, hogy lesz majd lányom is.

2020. jan. 27. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
79%

Igen.

100 % hogy fiad szuletik

2020. jan. 28. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Köszönöm a lepontozást. A 98 %-ot a nifty saját oldala írja. Mielőtt lepontozgattok, nézzetek utána.
2020. jan. 28. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :)
2020. jan. 28. 10:43
 9/9 anonim válasza:

Kedves Kérdező!

Igaz nem mostani a kérdés, de végül fiú babátok született?

Ugyanígy vagyok, mint Te voltál. :)

2022. szept. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!