Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetséges, hogy ilyen hamar...

Lehetséges, hogy ilyen hamar látszódjon a pocakom annak ellenére, hogy első baba?

Figyelt kérdés

Holnap töltöm be a 11.hetet, 1.baba, volt már sajnos egy missed ab.

1hete vettük észre,köldök alatt domborodik, nem is kicsit.. nem a puffadás,mert az előtte is volt és teljesen máshogy néz ki.. nyilván minden test más és más,de mindenhol azt olvasom,hogy ilyenkor még nem látszódhat.. soha nem voltam nádszál vékony,de durván elhízott sem, 2hónappal a teherbeesés előtt lement 10 kg stressz+eü okok miatt,lapos hasam volt,ezért is tűnt fel..

A másik kérdésem,hogy jövőhéten 11+4 leszek,mikor megyek dokihoz, ha minden rendben, utána megnyugodhatok,vagy jobb lenne betöltött 12.hét után is megnézetni magunkat? Hülye kérdés biztos,de ez a 12.hét olyan nagy mumus...



2020. jan. 30. 17:24
 1/6 anonim ***** válasza:
0%
Ikrek.
2020. jan. 30. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
96%
Simán látszódhat már, nekem is már 11 hetesen látszódott. Szerintem az a pár nap már nem sokat számít,ha akkor a kontrollon minden rendben van. Valószínűleg azért érezni fogod, ha utána nincs rendben valami. Boldog babavárást :)
2020. jan. 30. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Siman nekem is látszódott már, meg a kilók is hirtelen megmaradtak azelőtt azt ettem amit akartam és sosem hiztam
2020. jan. 30. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Köszi csajok :)

Egész biztosan nem ikrek. Kilók szerencsére nem jönnek vele, csak a pocak körfogata nő eddig :D

2020. jan. 30. 19:44
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy látszódhat, nálam már 13 hetesen észrevették a terhességet, de előtte 1-2 héttel is látszódott bár akkor simán tűnhettem úgy mint aki jól bezabált. :D


22+3 hkm

2020. jan. 30. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
A 12.hét után sem lehet megnyugodni, a 18-22.hét között végzett genetika is nagy para. És végig ezernyi izgulni való van (köldökzsinór áramlás, magzatvíz mennyisége, vesetágulat, agykamra tágulat, stb-stb). Szóval kb w gyerek 99.szülinapján lehet hátradőlni. Nekem látszott már 12hetesen is a hasam, a 21.hét után nőtt igazán hatalmasat.
2020. jan. 30. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!