Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért kell gyakran járnom...

Miért kell gyakran járnom pisilni? 22+3 hkm

Figyelt kérdés
Ugyanannyit iszok mint eddig is mégis ma valamiért sokat kell járnom wc-re, már színtelen a vizeletem. Lehet összefüggésben a babával?
2020. jan. 31. 13:29
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nyomja a gyerek a hólyagot.
2020. jan. 31. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Erre én is gondoltam, 1-2x mintha enyhén éreztem volna hogy a hólyagomba fura érzés villant volna be egy pillanatra, de attól még nem kellene sűrűbben pisilnem, nem?
2020. jan. 31. 13:47
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
De, kell.
2020. jan. 31. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Mérd le pontosan az alkalmanként ürített mennyiséget, 150 ml körül már normálisnak tekinthető, ha alatta van, akkor valami plusz feszülési inger hatása érvényesül.
2020. jan. 31. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
25 hetes vagyok. Kb egy hete érzem sokkal többet van lent. Vannak időszakok mikor egymás után többször is kell mennem. Fél óra séta és jövök haza, mert már annyira kell. Nem tudom mi lesz a vége fele így
2020. jan. 31. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A kérdés kiírása után szinte el is múlt pedig előtte kevesebb mint egy órát se bírtam ki, van hogy már félóra múlva mennem kellett wc-re. Aztán nem sokkal később fura érzést éreztem a hasam alján, odatettem a kezem és sokkal keményebb volt mint máshol úgyhogy ott lehetett a hólyagom körül. :D
2020. jan. 31. 20:02
 7/7 anonim ***** válasza:
Igen, akkor ott volt.
2020. jan. 31. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!