Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lepkehimlős a kisebbik fiam...

Lepkehimlős a kisebbik fiam 38 hetes vagyok ez nem okoz gondot a magzatnak?

Figyelt kérdés
2020. febr. 1. 19:56
 1/5 anonim ***** válasza:
Okozhat magzatelhalast.Keresd fel mielőbb az orvosod.
2020. febr. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem ijesztgetés, vagy ilyesmi, de minél hamarabb keress fel orvost!Nekem azt mondta a dokim, hogy egyedül a lepkehimlő veszélyes nagyon a magzatra, mert arra talán nincs gyógyszer, a többi himlő kezelhető.
2020. febr. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Előző vagyok, még annyit elfelejtettem leírni, hogy első gyerkőccel voltam várandós, párom testvérének volt az esküvője.Az egyik rokon gyerekének az ovistársa lepkehimlős lett, és mivel nagyon fertőző (akár hordozó lehetett a rokon gyerek) így rám való tekintettel nem jöttek el az esküvőre.
2020. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
49%

Ilyen terhességi időben már csak maximum vérszegénységet okozhat a kicsinek.12 hétig veszélyes leginkább

Feltéve ha te még nem voltál.

Ezt 2 vérvétellel meglehet állapítani. De a te esetedben felesleges ezért elmenni szerintem.


Nekem a lányom pont akkor esett bele mikor 14 hetes voltam. Voltak vérvételek és dupla genetikai uh is.

Semmi gond nincs a picikkel. Azóta már 27 hetes vagyok.

Ki is derült h már voltam (bár se én se anyukám nem emlékezett rá) valószínű h tünetmentesen átvészeltem.

Engem a magán dokim és a genetikus főorvos is megnyugtatott, hogy nem lesz gond.

2020. febr. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem 1 hete volt lepkehimlős a kislányom, és úgy néz ki, hogy terhes vagyok. Aggódom én is, hogy elkaphattam-e...
2020. febr. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!