Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van köztetek olyan, akinek...

Van köztetek olyan, akinek nem erősödtek a tesztjei, mégis egészséges terhessége lett?

Figyelt kérdés
2020. febr. 2. 20:10
 1/9 anonim ***** válasza:
46%

Nem erősödtek? Hány tesztet csináltál te? Mert én egyet. Két UGYANOLYAN piros csík volt rajta. Azon már mi erősödne? :)

Késés után vársz pár napot, és tesztelsz. Én 10 napot vártam. Az már akkor tuti biztos.


Amúgy majdnem 2 évet vártunk a pozitív tesztre, bizrosra akartam menni.

2020. febr. 2. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Nem ez volt a kérdés...

Én naponta tesztelek. Érdekel, hogy erősödik-e; és tudom, hogy nem vagyok ezzel egyedül. Senkinek nem tartozom emiatt elszámolással.

Remélem, lesznek még, akik a feltett kérdésre válaszolnak.

2020. febr. 2. 22:10
 3/9 anonim ***** válasza:

Atya Jó Úr Isten!


Remélem azzal tisztában vagy, hogy a HCG(amit a teszt kimutat), egy idő után nem termelődik tovább. Tehát nem hogy erősödni fog, inkább halványulni.

2020. febr. 2. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Igen. Ezért kezdtem el korábban tesztelni. Ha szörnyűlködsz ezen; ha nem...
2020. febr. 2. 22:26
 5/9 anonim ***** válasza:
Én is csináltam 2-3 tesztet a legnagyobbal, hosszú évek várakozása után kellett, hogy elhiggyem. De minden nap minek? Felesleges stresszeled magad a semmin.
2020. febr. 3. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
63%
Én is minden nap teszteltem a második terhességemnél, mert az első sajnos kémiai volt.. nekem akkor erősödött, az utolsó erősebb volt mint a kontroll csík.. most itt szuszog mellettem :) viszont sokat olvastam anno. és sokuknál volt hogy volt baba gyenge teszt mellett, mert ugye elvileg nem a hcg mérésére van. Egyébként nekem a kémiai terhességnél pozitív teszt után egy hétre már szinte negatív volt, alig látszódott a csík.
2020. febr. 3. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Én csak a saját tőrténetemet tudom leirni.

Mikor terhes voltam akkor a menstruáciom már 3 napja késett,vettem 2 db os terheségi tesztet,természetesen pozitiv lett.8 hetes voltam mikor pakolás kőzben megtaláltam a dobozt amiben még egy teszt lapult.Gondoltam megcsinálom hogy legyen egy igazi erős csikos tesztem amit beragaszthatok a babaváró kőnyvbe.megcsináltam a tesztet és kb fele olyan halvány lett a tesztcsik mint a legelső tesztemen amit a késés 3 ik napján csináltam.Természetesen bepánikoltam mert tudtam ha halványodik a teszt az bizony semmi jót nem jelent,felhivtam azonnal az orvosom aki mondta hogy estefele már tud is fogadni.Az ultra hangon minden rendben volt,és mondta az doki hogy inkább több tesztet ne csináljak mert egy idő után annyira magas a hcg a vizeletben hogy a teszt nehogy erősebb de még halványabb is lehet.

2020. febr. 3. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Mi lett azota? Nekem volt olyan hogy nem erosodott az kemiai terhesseg volt aztan volt olyan is hogy erosodott egy het teszteles utan abbahagytam majd meg egy het mulva mar majdnem negativ volt az is kemiai volt bar ott vegig verezgettem egeszen a nemvart ota. A mostani terhessegemnel mar majdnem egy hettel nemvart elott pozi lett es addig erosodott amig mar a tesztvonal sokkal erosebb volt akkor hagytam abba
2020. márc. 7. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
210-ig emelkedett a HCG, aztán már csak visszafelé ment...
2020. márc. 7. 21:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!