Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Aki nagyon erős menstruációs...

Aki nagyon erős menstruációs görcsökkel küzdött terhessége előtt, mennyire volt fájdalmas a szülése?

Figyelt kérdés
Első babámat várom és mindig is nagyon erősen görcsöltem az első 2 nap kb feküdtem egésznap csak. Volt olyan,hogy el is ájultam.
2020. febr. 3. 21:53
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
Nincs összefüggés a két dolog között.
2020. febr. 3. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
84%
Hát...én is hasonlókat éltem át...én volt hogy be is hánytam a fajdalomtol mensinel...nem egyszer hazavittek melobol is, annyira görcsöltem. Szülés teljesen más. Máskepp éled meg. Ott van miert szenvedni. Eszembe se jutott h szarul legyek. Persze fájt, de nem folyamatosan jönnek a görcsök, van szünet is. És ott nem hánytam be, pedig iszonyat mennyisegu oxitocint nyomtak belém. Hamar megszültem termeszetes úton, és ami a legjobb: azóta hogy szültem meg se érzem ha megjön a bajom. Picit sem :) legyen így nálad is kérdező!
2020. febr. 4. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
44%

Semmi köze a kettőnek egymáshoz.


Az enyém spec semennyire nem volt fájdalmas, császár volt.

2020. febr. 4. 04:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
57%
Első gyermek előtt nagyon gorcsoltem. Utana egyaltalan nem. Osszefuggest nem lattam a ket szules kozott. Mind a ketto nagyon fajt. Csak amig a mensinel nincs addig a szulesnel van miert szenvedni :)
2020. febr. 4. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Szerintem sincs összefüggés. A szülés iszonyatosan fájt. Én például szülés óta sokkal jobban görcsölök mensi alatt mint előtte, pedig az se volt kutya.
2020. febr. 4. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én ugyan úgy vagyok vele min a 2-es válaszoló. Erős vérzéseim voltak. Gorcsolessel. Volt hogy két napig ágyban szenvedtem...

A szülés sem kellemes de megeri. A vajúdás rossz főleg mikor már percenként jönnek a fajasok de a kitolast már nem is éreztem. Csak az lebegett előttem hogy mindjárt a kezemben tarthatom a lányom.

Szülés után pedig már én sem érzem még a menzeszt.nem gorcsolok úgy és az eddig rendszertelen ciklusom 28 napra be is állt.


Könnyű szülést kívánok!

2020. febr. 4. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Nekem is nagyon gorcsol a hasam a mensinél.Már lány korom óta.Az első menstruaciomkor is anyum vitt az ügyeletre,közel 40 fokos lazam volt,hanytam hasmenésem volt,meg olyan fájdalmam hogy szavakba önteni nemlehet.A helyzet mai napig nem vàltozott,és semmit nemtudnak neki csinàlni,csak bizonyos 1 injekció mulasztja el a fájdalmam.Régen azt mondták az orvosok hogy ha szülök akkor már nem lesz olyan vészes,de semmi nem változott.Mivel az első nap a tulélésről szól,nekem a szülés,vajúdás nemvolt annyira fàjdalmas.Ugyan úgy a derakam fajt akkor is mint a mestruacional.Nekem 100 x rosszabb egy mensi mint egy szülés.
2020. febr. 4. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Jóval erősebb volt, de simán birható


Szülésznő mondta is, hogy ne aggódjak.. amilyen mensim colt es vesegörcsöm is előtte.. sokkal vészesebb nem lesz, ha minden rendben..


/ hánytam mensikor én is.. szülés alatt nem/

2020. febr. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

8. Vagyok


Egyébként a szülés nekem annyiból könnyebbb volt, hogy nem volt végeláthatatlan a fájdalom


Jobban fájt.. de csak 1-1,5 p

Aztán annyi pihi is a végén is..

Míg a mensi folyamat fájt 2 napig

2020. febr. 4. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat mindenkinek! :)
2020. febr. 4. 15:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!