Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 9. ik hétben antobiotikum...

9. ik hétben antobiotikum (Suprax 200mg) cefalosporin hatóanyagú. Mi a véleményetek? Ki szedett ilyen korán antibiotikumot, esetleg ugyan ezt, és mi lett belőlle?

Figyelt kérdés

Már a 2.ik antibiotikumom, a másikra az volt írva, nem tudni rólla, hogy lenne káros hatása. Erre viszont az van írva hogy terhesen ne, kifejezetten az első 3 hónapban. Tudom, hogy jobb ha szedem, mintsem hogy nem, de tapasztalatokra lennék kiváncsi, nagyon féllek a vetéllestől, vagy attól hogy károsodást okozok a magzatnak.

Egyébként gynekológus írta fel.



2020. febr. 4. 12:57
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Orvos írta aki nyilván tidta h terhes vagy. Ha a gyakori népe azt mindja ne szedd be annak miért hinnél jobban? :)
2020. febr. 4. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Oda írtam, hogy tapasztalatokra lennék kíváncsi, nem arra hogy mondja nekem meg valaki hogy szedjem e vagy sem :)

Okozott e valakinek valamit esetleg antibiotikum ilyen korán vagy konkrétan erről tapasztalata valakinek van e.

2020. febr. 4. 13:10
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ugyanezt szedtem, 11 hetesen. Semmilyen következménye nem lett. Ez egy olyan antibiotikum, ami terhesen is biztonsággal szedhető. A fertőzés kezelés nélkül sokkal nagyobb baj lenne.
2020. febr. 4. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%

Én is szedtem.

Összesen 3 féle antibiotikumot kaptam. Ha muszáj akkor muszáj.

2020. febr. 4. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Hát de így is úgy is be kell venned szóval :) na mindegy jobbulást :D
2020. febr. 4. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Csak hogy megnyugodjon a kis lelkem, azért , tudod :)
2020. febr. 4. 13:33
 7/8 A kérdező kommentje:
Köszi szépen kedvesek vagytok :)
2020. febr. 4. 13:33
 8/8 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok azóta kérdező és a válaszolok?
nov. 9. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!