Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Második terhesség lehet pont...

Második terhesség lehet pont ugyan olyan mint az első?

Figyelt kérdés
Az elsőt nagyon jól viseltem. 7.hónaptól volt csak nagyobb hasam,a végére se volt nagy. semmilyen mellékhatás nem jelentkezett(vizesedés, aranyér stb) nem hiztam 1 dkg-t se, nem lett egy striám se(pedig nagyon hajlamos vagyok rá) És félek nagyon h a második ennek ellentéte lesz. Vékony vagyok,lapos a hasam,de érzem h puha, izom az 0. Ha szándékosan edzenék,hasizmoznék még teherbeesés előtt és megerősödne a hasizmom az segítene abban h ne legyen órias hasam kb a 12 héttől? És h ne lazuljon még jobban?

2020. jan. 14. 20:33
 1/3 anonim ***** válasza:
50%
Lehet ugyanolyan, nekem teljesen ugyanaz volt a fiammal, mint előtte a lányommal. 14. hétig brutális rosszullét, hányinger, hányás, szenvedés, aztán úgy a 32. hétig nyugi, majd kicsqttantam. Majd emelkedő vérnyomás, toxemia gyanúja, magzati retardáció, 38. héten császármetszés ezek miatt. Szó szerint ugyanúgy zajlott mindkettő, az egyetlen különbség az volt, hogy a lányom még faros is volt, a fiam nem.
2020. jan. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
76%

Igen van ilyen.

Első lányomnál se rosszullét se semmi "nyűg" nem volt. Hízni hiztam 12 kg-ot de tulhordással is olyan fitten mozogtam hogy a többi bentfekvős anyuka csak lesett.

A második lámyomnál pont ugyanígy volt minden.

Szülés után mind2x fél év múlva már 49 kg voltam. 😊

2020. jan. 14. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is nagyrészt ugyanolyan volt a kettő.
2020. jan. 15. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!