Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kinek milyen furcsa tunete...

Kinek milyen furcsa tunete volt? Lehetek terhes?

Figyelt kérdés

Szivesen meghallgatnék pár érdekes tünetet.


És leírnám az enyémet. Még nem teszteltem mert korainak tartom (egy héttel vagyok a nemvárt után)


Elsőnek ami feltűnt ,hogy minden kajától amit megfőzök rosszul vagyok. Végül eszek belőle de nem esik jól. Pedig elég nagy étkű vagyok.

Majd a következő,hogy nagyon megnőtt a hüvelyi folyásom , volt hogy ültem és szinte elöntött , azt hittem megjött.

Rosszul csak egyszer voltam de akkor nagyon es csak akkor mult el ha ittam valami cukrosat.


És akkor a furcsa tünetek amit lehet csak bekepzelek ,hogy nagyon fajnak a vegtagjaim , de csak időszakosan.


Szerintetek? Volt már valakinek hasonló?



2020. febr. 5. 15:10
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egy héttel a nemvárt után már nyugodtan csinálhatsz tesztet ennyiből nem lehet megmondani, aki nagyon akar vagy épp nem akar gyereket gyakran veszi észre magán a tüneteket tévesen, de minden esetben az első jel a menstruáció elmaradása, előtte meg nincsenek tünetek.
2020. febr. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
1. Vagyok szurkolok hogy összejöjjön 😊 írd meg majd az eredményt.
2020. febr. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Milyen tesztet ajánlotok?

Nem erzem úgy ,hogy rá lennék függve , még csak egy hónapja próbálkozunk.


Mindenképp megírom majd ,hogy miujság csak addigis kiváncsi vagyok a tapasztalatokra 😊

2020. febr. 5. 15:37
 4/6 anonim ***** válasza:

1 hete késik, szóval lehetsz terhes.

Ennyi késéssel nagyjából mindegy milyen tesztet veszel szerintem.


Nekem a puffadás, az ólmos fáradtság és az extrém érzékenység voltak az első tüneteim. Kb. mindenen bőgtem, pedig finoman szólva se vagyok az a sírós típus.

2020. febr. 5. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Először fájtak a melleim, aztán fáradtság, fejfájás, állandó szomjúság, egy kis émelygés, de azt pont ma eléggé beütött.
2020. febr. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:
Szia, nekem fájtak a melleimmel, a gyomrom és émelyegtem,de ha ettem elmúlt a gyomorfájás és az émelygés. Majd pár nap múlva elkezdtem szèdülni. Pozitív teszt után mellbimbó fájdalom,ami azóta is tart.
2020. febr. 6. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!