Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25-ik héten utazhatok autóban...

25-ik héten utazhatok autóban övterelő nélkül?

Figyelt kérdés
2010. júl. 23. 08:53
 1/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Én végig vezettem. Simán bekötöttem magam, csak egy csipesszel lazítottam az övön.

2010. júl. 23. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Persze...Èn végig vezettem anélkül.cSak az övhöz tettünk egy kis papírt,hogy megfogja az övet,hogy ne zavarja a hasam.
2010. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem. Én kb 14-15. héttől már használom, mert zavar, hogy az öv szorítja a hasamat, és így érzem biztonságosnak, így vagyok nyugodt.

33 hetes

2010. júl. 23. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Ja bocsi "utazhatok" helyett "utaztatok"-at olvastam. Így más a kérdés, persze, utazhatsz, ha te úgy is kényelmesen érzed magad. Utolsó voltam.
2010. júl. 23. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:

A csipeszes megoldás hogy működik?


Elég érzékeny a hasam, de övterelőt nem akarok venni, mert nincs is kocsink... Egyszer kell majd mennem egy kb oda vissza 400 km-s útra, egyszer pedig egy 250 km-esre.

2010. júl. 23. 09:10
 6/8 anonim ***** válasza:
Az egy kb 200 forintos dolog, amit autós boltokban lehet kapni. Fent, ahol kezdődik az öv, oda kell rakni, és azzal lehet lazítani az övön, hogy ne szorítson.
2010. júl. 23. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Csipeszes vagyok :-)

Ahonnan kijön a kocsiba a biztonsági öv felül, húzok rajta pár centit és egy csipesszel megfogatom.

Így nem szorít. Próbáld ki :-)

2010. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Sima háztartási csipesz is jó.
2010. júl. 23. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!