Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 37-38 héten még utazhatok?...

37-38 héten még utazhatok? Vonattal,3-3,5 órát.

Figyelt kérdés

Szeretnék Budapesten tölteni még a szülés előtt pár napot. (Pünkösd) Június 27.-ére vagyok kiírva szülni.

Bécsben élek, és a vizsgálatokat is itt végeztem. Vagyis Magyarországon senki nem látott.

Ha utazás előtt még zárt minden, akkor szerintetek nem lesz gond?

Ha esetleg mégis beindulna a szülés, akkor mi történne? Ellátnának?


2011. máj. 15. 10:42
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem a baba ilyenkor már bármikor jöhet. Egy nap alatt lezajlhat (ezt hogy kell írni?) az egész tágulás.


Én nem merek egyedül már metróra sem szállni most a 38. héten :-)

Hogy ellátnának-e? Biztosított vagy itt Magyarországon? Mondjuk, fogalmam sincs, mennyire veszik ezt itthon komolyan.

Köss biztosítást az utazás alatti balesetekre és egyéb eü ellátásra mindenesetre.

2011. máj. 15. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
már bocs,de mit tudnának csinálni?nem látnának el?biztos nem küldenének el,hogy az utcán szüld meg a gyereket egyedül,rágd el a köldökzsinórt és lásd el a gyermeket. hülyeség.mondjuk 38 hetesen tuti nem mennék másik országba a lakhelyemtől 3,5 órára.a városban persze simán közlekedtem,de mondjuk a 35 km-re lakó rokonokat már nem látogattam meg a 36. hét után
2011. máj. 16. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!