Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor feltetnek be ebben az...

Mikor feltetnek be ebben az esetben?

Figyelt kérdés

Terhessegi cukrosokhoz szól a kerdes. Ugyan a ket hetes proba idoszakban vag, ok, de mar 3 napja magasak a reggeli vercukorertekeim, az egyiket le se merem irni. Megeszem az eloirt mennyiseget, talan picit tobbet is, azzal lakok jol, ha nem eszem meg ehes vagyok.


Itthoni tonkoly kenyeret sutok, 20% feher liszttel (dietetikus mondta lehet..), megis felmegy.

Ceres, jokenyer, norbi kenyer nem megy, oklendezem toluk, plusz ehes is maradok.


Ha megvolt a reggeli tizorai verveteles cukorprofil a korhazban, de tovabbra is magasak a reggelek, befektetnek? Itthon van egy pici, erthetoen nem akarok befekudni a korhazba, nem tudom kire hagyni, es nem is fogom idegenre sem.


2020. febr. 11. 08:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Ha magas a cukrod, tessék komolyan venni!

Nem, nem eszik kicsit sem többet, és ha tetszik, ha nem CH-csökkentett termékeket fogyassz.

2020. febr. 11. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Ne egyél több ch-t. Ha éhes vagy, akkor egyel több húst, zöldséget, ne a ch-t növeld.

Van egy nagyon jó facebook csoport, Terhességi cukorbetegség a neve. Rengeteg hasznos tanácsot kaphatsz ott, recepteket stb. Illetve biztos van, aki az adott kórház szokásait ismeri. Valahol nem kell befeküdni inzulin beállításhoz, van ahol be kell befeküdni.

2020. febr. 11. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nem jó neked az a kenyér. Válts először másikra. Próbálgatni kell, mert nem mindenkinek jön be ugyanaz, plusz az idő előrehaladtával is változhat a szervezet reakciója ugyanarra. Próbálj ki mást!

Egyébként én úgy kaptam inzulint, hogy semmiféle befektetés nem volt. Nekem az ebéd és vacsora utáni értékek voltak neccesek. Amióta kaptam inzulint teljesen jókat mérek. Egyszerűen lehet, hogy neked is az kell. De előbb próbálgasd, hogy más kenyérrel is ez van-e. Nekem az Aldis teljes kiörlésű rozskenyér jött be. 500g-os, jó masszív, zacsiban lehet kapni. Vagy sokaknak jó a pur-pur kenyér. De ez tényleg egyéni.

2020. febr. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!