Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyen esetben mi lenne a...

Ilyen esetben mi lenne a legjobb döntés?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Van egy srác, akivel nem vagyunk együtt, csak néha összejövünk szexelni, soha semelyikünk nem akart többet a másiktól. Katonaként szolgál és pl volt kiküldetésen, ilyenkor nagyon sokáig van távol, és mondta, hogy pont emiatt nem is akar kapcsolatot.

Tehát a lényeg, hogy teherbe estem, és ő mondta, hogy nem akarná, hogy megtartsam, én pedig még egyetemre járok és a szüleimnél lakom és keresetem sincs nagyon. Tehát nem vagyok benne biztos, hogy jó ötlet lenne megtartani, főleg, ha a srác is biztosra megmondta, hogy nem akarja.


2019. dec. 23. 08:26
 1/10 anonim ***** válasza:
82%

Összegezve,

Nincs munkahelyed, tehát csak gyest és családit kapnál, ami 38ezer

Apja nem lenne, apa nem is akarja a gyereket

A szülők nyakára szülnél

(Te sem akarod?)


Akkor most mi a kérdés?

2019. dec. 23. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

Ha egyikőtök se akarja, én se értem, mi a kérdés.

Miért nem védekeztetek?

2019. dec. 23. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
89%
Nyilván abortusz. Mi a kérdés? Máskor csak gumival!
2019. dec. 23. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
35%

1-es:egyetemre jár... Tehát diplomás gyedet kaphat...

De inkább ne kapjon, mert nincs se munkája, se lakása, se kapcsolata... El se hiszem, hogy megordult a fejében a megtartása gondolata!

2019. dec. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
48%
A legjobb döntés? 1. Nem szexelünk össze vissza, hanem csak normális kapcsolatban a szerelmünkkel. 2. Amennyiben nem szeretnénk gyereket, akkor védekezünk. 3. Ha annyira felelőtlenek vagyunk, hogy szexelgetünk védkezés nélkül akkor vállaljuk a tettünk következményét és vagy 1a. Felneveljük a gyereket legjobb tudásunk szerint és akkor nincs több bulikázás, hanem sok sok lemondás a gyerek miatt. 1b. A könnyebb utat választjuk és elvetetjük, majd elszámolunk a lelkiismeretünkkel, hogy nem adtunk esélyt az életre a saját gyerekünknek.
2019. dec. 23. 10:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
97%

Ha összejár valakivel szexelni, de nem akarsz tőle semmit, pláne nem gyereket, MIÉRT NEM BÍRTOK NORMÁLISAN VÉDEKEZNI?

Egyszerűen az eszem megáll, hogy naponta 20 ilyen kérdés van.

2019. dec. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
94%
Abortusz. De ennyi esszel hogy jutottal be egyetemre?
2019. dec. 23. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
59%

Buta kislányok miért gondolják, hogy ha teherbe esnek egy pasitól, aki csak farokpörgettyűnek használja őket, akkor majd ez a pasi hirtelen szerelmetes lesz beléjük és házasság, boldogság, happy??

Nem, nagyon nem. Az ilyen pasik hanyatt-homlok iszkolnak el, és rád se niytját többé az ajtót, ugyanis farokpörgettyűnek bárki megteszi!

Nőjj fel! Nincs semmid! Menj el a műtétre, van akinek ekkora árat kell fizetnie, mert hülye volt! Reméljük tanulsz belőle!

2019. dec. 23. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
67%
30 ezer forint az abortusz, szépen elfelezitek.
2019. dec. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
mit döntöttél?
2021. aug. 14. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!