Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pozitiv teszt után nagy öröm,...

Pozitiv teszt után nagy öröm, aztán egy millió kérdés?

Figyelt kérdés
Olyan kismamákat kérések akik szintén első trimeszterben vannak,mit szabad ilyenkor és mit nem

2020. febr. 12. 09:57
1 2 3 4
 1/35 Horaires ***** válasza:
Mindent szabad ugyanúgy mint eddig. Mi az ami miatt aggódsz konkrétabban?
2020. febr. 12. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 A kérdező kommentje:
2018ban volt egy vetélésem,és emiatt lettek ilyen félelmeim,szeretnék mindent jól csinálni.De sajnos kicsit felfáztam,mennyi teát szabad inni egy nap?Mert azt olvastam h a koffein tartalma miatt nem sokat
2020. febr. 12. 10:16
 3/35 anonim ***** válasza:
96%
Ne egyél nyers húst, nyers halat, nyers tojást. Ne dohányozz, ne igyál alkoholt, ne drogozz (amúgy se). És ne most kezdj el edzeni, ha eddig nem tetted. Ezen kívül minden mehet a szokott módon. 😊
2020. febr. 12. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
95%
gyümölcsteának nincs koffeintartalma, emiatt ne aggódj :)
2020. febr. 12. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%
Amit mindenképpen javaslok, az az, hogy folát tartalmú terhesvitamint szedj. Kerülni kell a lágysajtokat, a nem jól átsütött húsokat, nyers tojás tartalmú ételeket, a forró ülőfürdőt. A gyógyteákat sem javaslom (bár vannak kivételek) gyümölcstea szabad, kamilla, csipkebogyó szintén. Nehezet ne emelj. Egyébként nincs kifejezetten tiltott dolog tudomásom szerint. Figyelj a tested jelzéseire, ha fáradékony vagy, pihenj ha teheted. Problémamentes, gondtalan babavárást kívánok neked! 🙂
2020. febr. 12. 10:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm,remélem minden rendben lesz😘
2020. febr. 12. 10:20
 7/35 anonim ***** válasza:
100%
Felfázáskor nem konkrétan teát kell inni, a lényeg hogy folyadék legyen, például víz.
2020. febr. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
5.válaszoló vagyok. Nekem szintén volt sajnos vetélésem, és tudom nagyon nehéz nem félni. Nem várok még sajnos újra babát, de azt gondolom nagyon fontos, hogy a félelmeket ne vetítsük ki a következő terhességre. Bár könnyű mondani, én is borzasztóan aggódós vagyok, viszont meg kell próbálni elengedni a rossz gondolatokat. Kívánok neked ehhez sok erőt és kitartást! 🙂
2020. febr. 12. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 A kérdező kommentje:
Igyekszem minnél több folyadékot inni,teát és vizet is.
2020. febr. 12. 10:23
 10/35 Horaires ***** válasza:
Amennyi jólesik, annyit ihatsz, csak a zöld és a fekete teában van koffein, a többiben nem. De érdemes lenne megemlítsd a nődokinak, mit ajánl a felfázásra. Az előző terhességem alatt én is sokszor fáztam fel, gyógyszert is kaptam rá, aztán úgy a harmadik alkalom után azt mondta, szedjek be egy doboz tőzegáfonyás kapszulát minden hónapban megelőzésképp. Nem azért mondom, hogy magadtól elkezdd szedni te is, csak, hogy nekem pl nem volt elég a tea, s találjátok ki együtt, hogy neked mi válik be. :)
2020. febr. 12. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!