Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Első pozitív teszt? Üres...

Első pozitív teszt? Üres petezsák?

Figyelt kérdés

Sziasztok.Nemvárt után 4 nappal negatív,majd 6 nappal erős pozi lett a tesztem.

Menses alapján 7+6naposnak kéne lennem,de mivel később lett pozi,így szerintem kb.7hét.

Az orvos hüvelyi uhal csak 1 8mm szabályos petezsákot látott.Azt mondta 5 6 hét.

De ez képtelenség,hisz hcg csak a beágyazódás után mutatható ki.Múlthét pénteken hcg 3000 volt.

Érdekelne,hogy aki biztosan tudta a beágyazódás idejét,annak hogy alakult a petezsák.Köszönöm


2020. febr. 13. 12:57
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Köszi,teszted után ez mennyi idővel volt?

Boldog babavárást!

2020. febr. 13. 19:15
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Mi 4 évig próbálkoztunk. Ebből 2 volt reprodukciós intézetben. 5 inszem és 1 lombik.

A hcg méhen kívüli terhesség esetén nő - emiatt megtévesztő. Ha nem fejlődik (jól) az embrió, akkor nem nő. Ezért lehet hcg vérvétellel követni lombik után, hogy mizu. Nem mondom, hogy 1 hét nem a világ, mert tudom, hogy van olyan hogy kibírhatatlanul sok. Drukkolok, hogy bármit mantrázol, csakazértse legyen üres ;)

2020. febr. 13. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem érdemes ilyenkor már hcg-t nézetni, ugyanis 1200 felett már nem duplázódik 2-3 napinta, és csak idegesíteni fogod magad amiatt, hogy elegendő-e a növekedés.

Az biztos, hogy ez lesz életed egyik leghosszabb hete; de sajnos ennél előbb semmivel sem fogod tudni kideríteni, hogy jó irányba mennek-e a dolgok.

2020. febr. 13. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Nekem speciel duplázódott. 2650 - 6300 - 14400 körül voltak. A napokat meg kéne néznem. De az utolsót 6+4 előtt nézettem 1-2 nappal.
2020. febr. 13. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
100%

Nem ez az általános.

A HCG 1200-ig 2-3 naponta duplázódik.

1200-6000 között 3-5 naponta,

6000 felett pedig már több, mint 5 nap kell hozzá.


Szóval egyre nagyobb a szórás, és egyre kevésbé lehet egy-egy konkrét eredményből bármire is következtetni; úgyhogy jobb ilyenkor már nem nézetni a feleslefes stressz elkerülése miatt. Az egyetlen egyértelmű eredmény a csökkenés lenne. Ha növekszik, az sem garancia arra, hogy lesz embrió, szívhanggal.

Az egyetlen biztos az UH; és van saját tapasztalatom arról, hogy milyen embertpróbáló ilyenkor 1 hét várakozás.


Kérdező! Bízni, és hinni kell! Kívánom, hogy 8 hónap múlva magatokhoz tudjátok ölelni ezt a babát! Mi is 7 évet vártunk a kislányunkra; maximálisan együttérzek Veled! Kitartás!

2020. febr. 14. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

11


Kb 9 héttel az első pozi teszt után.

2020. febr. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Elmondom sogornom hogy jart. Sajat szamitasok alapjan 7 hetesen ment orvoshoz ahol 4+5 hetet mertek neki petezsakk es szikholyaggal embrio nelkul. Ez azert tunt total lehetetlennek mert akkor a peteeres utan kevesebb mint egy hettel eros pozitivat tesztelt ami enyhen szolva is lehetetlenseg. Egy honap mulva ment kontrollra akkor volt 8+5 hetes majd 3 het mulva mar 12+5 mertek neki es igy mar egesz realis a teszt erosegge mert nagyjabol a nemvart korulre esett neki (nem volt szabalyos a ciklusa csak mondta hogy fajt a hasa stb amire azt mondtam hogy az peteeres volt ra ket hetre nem jott meg neki majd ra ket hetre meg mindig nem en mar akkor mondtam hogy terhes amikor valojaban meg csak eppen megfogant)
2020. febr. 14. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!