Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehet hogy gond van?

Lehet hogy gond van?

Figyelt kérdés
11 hetes vagyok, nem sok terhességi tünettel(csak migrén és hasfájás). A múlt hétig fájt, görcsölt a hasam és erősen puffadt voltam egész nap, de mindez elmúlt. Nem fáj a hasam, és csak estére vagyok puffadt, reggel pici csak a pocak. Volt már egy vetélésem és nagyon félek hogy ez azt jelenti baj van a babával. Orvoshoz kedden megyek majd. Nálatok is volt így?
2020. febr. 14. 08:07
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Szia! Én 10+5 hetes vagyok. Sajnos tudom miről beszélsz,nekem is volt vetélésem és én is rettegek. Sőt, nekem ez a terhességem sem probléma mentes mert van egy ciszta a baba mellett és nem tudják, hogy mi az, miért van ott. Nekem van szívhang hallgató készülékem, 3 napja próbáltam ki először is meg is találtam a szívhangját, azóta minden este gyorsan rákersek, hogy megnyugodjak :) Ajánlom vegyél te is egyet, a későbbiekben is jó lesz meglátod, én az előző két terhességemnél is használtam.


Tüneteim viszont nekem vannak, nem enyhültek a 6. hét óta, óriásiak a melleim, puffadok, émelygek, borzasztó hányinger és fáradtság.

Szóval ezek megvannak de attól még nem vagyok nyugodt.

Neked voltam intenzív tüneteid és azok enyhültek? Vagy nem is voltak?


A szívhang hallgató megnyugtat... Ajánlom neked is. Én jövő hét szerdán megyek dokihoz legközelebb. Kitartást.

2020. febr. 14. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én úgy tudom, a tünetek enyhülése semmi bajt nem jelent. Jönnek-mennek. Ne izgulj, az sokkal többet árt nektek. Sokan vannak, akik teljesen megőrülnek, mert azt hiszik, akinek sok durva tünete van, az "terhesebb", mint akinek nincs vagy megszűnt. De ez nem igaz. Minden terhesség más.
2020. febr. 14. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Milyen szívhang hallgatót vettél amivel már ennyi idősen is hallod a szívének dobogását?
2020. febr. 14. 10:37
 4/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekem az a fajta van. Egy barátnőmtől vettem át, neki már megszületett a babája.

2020. febr. 14. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem főleg erős mellfeszülésem volt, ami fő tünet volt, meg a puffadás. Rosszulléteim nem voltak. Ugyan első baba volt, de én is picit bepánikoltam, amikor egyik napról a másikra nem feszültek a melleim....aztán olvastam, hogy a terhességi tünetek is lehetnek hol erősebbek, hol gyengébbek.... végül a feszülés is visszajött, maradt is sokáig :).
2020. febr. 14. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nyugodj meg. Az első babamal folyton hánytam, undor a szagoktol, mellfeszules.

Most a másodikat várom és semmi, ha nem nőne a hasam nem is hinném hogy babát várok, sőt és még mozgekonynak sem mondható. A nővérét 18 héttől éreztem, lerugta a bordaid, kidudorodott. A kis tesó is mozog de apró lágy mozgások, apa is ritkán kapja el a pillanatot pedig már 25 hetes vagyok.


Minden terhesség más és attól mert kevés vagy semmi tuneted nincs az nem jelenti azt hogy baj van a babaval

2020. febr. 14. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!