Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mi a menete? Most vettek...

Mi a menete? Most vettek terhesgondozásba.

Figyelt kérdés
Ma voltam nődokinál, 8+1 hetes vagyok. Mindent rendben talált, már pulzált is a baba szíve. Most akkor kell majd mennem védőnőhöz, meg bejelentkeznem a kórházba 12 hetes uh-ra. Védőnőhöz kell időpontot kérni? Mindegy, hogy kihez megyek? Ha megyek majd a kórházba, akkor is mindegy hogy melyik dokihoz megyek majd. Pénzem nem lesz dokit fogadni.
2010. júl. 23. 16:36
 1/4 anonim ***** válasza:

menjünk sorban..


-ha mondta a dokid hogy mehetsz védőnőhöz -kicsit korán van.- de ha mondta akkor ok.

kérdezd meg a dokit hogy hol van nekem nem jutott eszembe én tudakozót hivtam fel ... a körzetedbe tartozóhoz kell menned utcák szerint vannak beosztva bemész elmondod ki vagy hol laksz és ott szólnak hogy kihez tartozol.

vidd el az eddigi betegségeidről a leleteidet mert tudnia kell-ene- megméri a súlyod és kapsz ajándékcsomagot megnyitja a kartonodat


-a 12. heti uh-hoz a doki fog beutalót adni és igen ahhoz kerülsz aki ügyeletben van megmondják mikorra menj -vagy neked kell időpontot kérned.

2010. júl. 23. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Én csak annyit fűznék hozzá hogy szerintem nyugodtan menj el a védőnőhöz mert ő állítja ki a kiskönyvedet amit utánna majd minden vizsgálatra vinni kell.Szerintem jó ha meg van már a 12.heti uh előtt és az a könyvecske is nagyon hasznos amit adni fog.Nekem sokat segített az elején,szerettem olvasgatni.Szép babavárást

26+2hkm

2010. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Énis az első terhességemnél elmentem dokihoz,kezelőlapon rajta volt,h kéri a védőnőt,h vegyen gondozásba,felhívtam melóhelyről,megmondták kihez tartozom,kaptam időpontot,mentem,kaptam kiskönyvet,olvasnivalót.Megmért,beszélgettünk,elmondta legközelebb mi kell neki (vérvétel eredmény,házidoki adatok,stb)

Jó babavárást.

2010. júl. 23. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én is 8 hetesen voltam elöször és nem is bántam, hogy elmentem olyan korán. Tényleg hasznos olvasnivalókat adott és elmondta milyen vizsgálatok várnak majd rám a terhesség során, ha kérdésem volt, azt megválaszolta.
2010. júl. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!