Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Kismamák/ Anyukák! Hány hetes...

Kismamák/ Anyukák! Hány hetes terhesen mentetek táppénzre? Óvodában dolgozom, ahol elég nagy a fertőzésveszély. Nem rég tudtam meg, hogy babát várok.

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 15:36
 1/5 anonim ***** válasza:
54%
Óvoda gazdasági irodájából 35 hetesen mentem. Tény, nem közvetlenül csooortban dolgoztam, de nem is hermetikusan külön a gyerekektől.
2020. febr. 16. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
73%
Teljesen lényegtelen, hogy más meddig dolgozott... Az óvoda a bacik és vírusok melegágya. Ha naponta 30 "beteg" gyerek között dolgozol, az nem tesz jót se neked, se a babának. Márpedig tudjuk, hogy térdig lógó zöld krokodilokkal is beviszik a gyereket a szülők.
2020. febr. 16. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
66%
Én a 18. Hétig fogok, szintén óvónő vagyok, és azért addig, mert akkor tud kezdeni az "utódom". Ha jött volna hamarabb, mentem volna hamarabb :)
2020. febr. 16. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
44%
Nyari szunetig, hogy az új tanevben legyen váltás.
2020. febr. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja... Csak az e helyes válasz hogy azonnal???🙄
2020. febr. 17. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!