Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Pár napja fáj a fogam de nem...

Pár napja fáj a fogam de nem akarok fogorvoshoz menni mit lehet tenni ilyenkor hogy el muljon a fajdalom es a babanak se legyen baja? 33 hetes kismama vagyok

Figyelt kérdés
2020. febr. 16. 23:50
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
91%
Semmit. Nekem eddig mindig úgy volt, hogy ideig óráig jó volt valami, pl algoflex, hidegvíz lehúzta, de amikor igazán elkezdett fájni, egyszer nyitáskor ott kapartam az ajtót, egyszer meg hidegvízzel a számban vártam a reggeli nyitást mert csak így volt elviselhető. Ne akard megvárni.
2020. febr. 17. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
47%
Gyakori fogmosással húzhatod az időt, de nem biztos, hogy beválik.
2020. febr. 17. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%
Kezdj el szegfűszeget rágcsálni, s amikor megpuhult rakd körül a fájós fogadat.
2020. febr. 17. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
94%

Szajviz

Fogmosas

Keruld az edes eteleket

Es orvos! Fogfajastol is lehet baja

2020. febr. 17. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
95%
Azt vágod, hogy a gyulladás okozhat vetélést, ugye? Szóval inkább orvos.
2020. febr. 17. 04:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
95%
Fogorvos!
2020. febr. 17. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
96%
Nézd, fogorvoshoz senki sem akar menni. De néha kell. Ha az érzéstelenítő injekció miatt aggódsz, nyugodj meg, nem tesz kárt a magzatban. Pici dózist kapsz, ami az arcodat elzsibbasztja. Gondold el, császármetszés előtt deréktól lefelé elzsibbasztanak, mégse történik baja a babának.
2020. febr. 17. 06:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
96%
Szegfűszeg, jégakku, és amint tudsz, orvos!!!
2020. febr. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
88%

Minél később mész, annál jobban fog fájni és lehet, annál komplexebb ellátás kell (ami hosszabb és drágább). Ott meg adnak egy szurit, amitől máris nem fáj és megcsinálják. Sosem értettem hát, mi értelme halogatni, mert meggyógyulni magától nem fog, csak rosszabb lesz.

A babához a fogorvosnál kapott helyi érzéstelenítő nem jut el (szólj, hogy terhes vagy, akkor is, ha látszik), a szájon át szedett gyógyszerek igen, és sajnos ha nagyon begyullad, az tényleg vetélést is okozhat. Tehát ezért sem érdemes halogatni.

2020. febr. 17. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
97%

A gyulladas a fogad korul art a babanak. Irany az orvos!

Nekem anno még gyokerkezest is csináltak terhesen, muszaj volt, semmi baj nem lett.

2020. febr. 17. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!