Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6+6 napos terhesen lesz már...

6+6 napos terhesen lesz már szívhang?

Figyelt kérdés
Eddig még egy élő terhességem sem volt. A legelső 4 éve méhen kívüli volt de akkor véreztem a pozitív teszt mellett. Azóta volt 5 kémiai terhességem, mindnél véreztem a pozitív teszt után nem sokkal, majd negatív lett végül a teszt is. Ezúttal más sikerült eljutnom a betöltött hatodik hétig, semmi vérzés, a tesztek szépen erősödtek amíg már a teszt vonal erősebb nem lett a kontrolnal, aztan abba is hagytam a tesztelést. Egy hét múlva megyek az első ultrahangra, akkor leszek 6+6 hetes. Nagyon aggódom, semmi tünetem sincs azon kívül hogy elég hamar elfáradok de se cici fájdalom se émelygés se gyakori pisilés

2020. febr. 18. 18:01
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
100%

Én 6 hetesen voltqm szombaton uh-n és egyértelműen látszódott már a szív pulzalasa :)

A tünet nem törvényszerű. Attól még nem jelent bajt. Nyugodj meg, csak pozitívan.

2020. febr. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem 6+4 hetesen még nem volt. De ha van petezsák + szikhólyag, az már élő terhességnek számít.

Úgy készülj, hogy lehet, hogy lesz, de ha nem, akkor se keseredj el, ne legyen túl nagy csalódás.

2020. febr. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
100%
Ja, és azt elfelejtettem mondani, hogy drukkolok, és én is a jövő héten megyek a következő uh-ra, szóval te is drukkolj nekem :)
2020. febr. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:

Én tegnap voltam ultrahangon, az utolsó menstuációm szerint 7 hetesnek kellett volna lennem. Az ultrahang elött megkérdeztem, hogy fog-e már látszódni a baba szívverése. Az orvos azt mondta, hogy ha 5mm-nél nagyobb (a baba gondolom !?) akkor valószínűleg fog, de ha még csak 3-4 mm-es akkor nem.

Amúgy 5,5mm-es volt és látszott, és azt mondta hogy szerinte 6 hetes és 3-4 napos lehetek a babának a mérete alapján. :)

Szóval szerintem valószínűleg fog látszani, de ha nem látszik még, akkor sem ijednék még meg a helyedben. :)

2020. febr. 18. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
Van rá esély, nekem volt már ilyenkor.
2020. febr. 18. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 A kérdező kommentje:
Hat nagyon bizom benne hogy minden rendben lesz. Kisebb nem igazan lehet addigra 6+6 mert a tesztem is eleg hamar pozitiv lett. Konkretan az ovu utani 8-9 napon mar nagyon halvanyan de pozitiv lett a teszt, szoval kisebb nem, aximum nagyobb lehet a terhesseg.
2020. febr. 18. 18:44
 7/25 anonim ***** válasza:
100%
Nekem ovu után 8. Napon lett pozitív a tesztem , egyetlen egyszer voltunk együtt abban a hónapban ,pont ovukor ,szóval pontosan tudtam ,hogy mikor fogant. Ehhez képest a számított 6. Héthez képest ( akkora hívott direkt a szívhang miatt ) a doki azt mondta ,hogy csak 5 hetes. Szóval szívhang sem volt csak szikhólyag. Ezzel csak azt akarom mondani , ne legyél biztos abban ,hogy mennyi idősnek fogja mondani és nem biztos ,hogy már lesz szívhang.:) Az ,hogy nincs tüneted nem jelent rosszat , én a 21. Hétben vagyok és a mai napig nincs tünetem. A gyakori pisilés jóval később jelentkezik , amikor már nyomja a hólyagod.
2020. febr. 18. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
100%

Nekem se volt 6 hetesen csak a 8.héten 🙂

Drukkolok!

2020. febr. 18. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
100%
Ó ne aggódj nekem 7 hetessen indult be a rosszullét buli.émelygés hánýás ,érzékeny mell. Eddig is volt de nem ennyire erősen
2020. febr. 18. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
100%

Mindkét terhességemmel 6 hetesen voltam először. Az elsőnél már volt szivhang, cici fájás, hányás, szagundor stb.

A másodiknál csak petezsak és szikholyag volt, 2 hét múlva mentem vissza, akkor már volt szivhang. Most 25 hetes vagyok és semmi tünet, ráadásul nyugodt baba plusz mellső falon tapadt így gyengék érzem.


Minden terhesség más, attól hogy nincs tuneted meg nem biztos hogy baj van.


Drukkolok hogy hallhasd őt!

2020. febr. 18. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!