Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális a fogyás terhesség...

Normális a fogyás terhesség alatt, ha nem is hányok?

Figyelt kérdés
12.-ik hétbe lépek be ma, és 91,7 kg voltam terhesség előtt, kaptam strúmára tablettát, 88,8 kg lettem, azt tartottam,de most a napokban mindig egy kicsit fogytam es tegnapról mára fél kilóval kevesebbet mutat a mérleg. A tablettától lehet? De már szedem majdnem a terhesség elejétől, pont akkora volt időpontom. Baj lehet ez? Azelőtt meg pont a semmitől is híztam, azért is mentem el endokrinológushoz. De nem hinném hogy ennyit kellene fogynom mellette. Egyébként nem vagyok annyira nagyon kövér, mert hál' Isten magas vagyok, de a hasam sem látszik. Picit sem, a bikinivonalnál érzem majdnem az elejétől hogy van ott egy dudor, de pont a csíknál ahol a hasam kezdődik, ott már nem érzem. De hát azt sem tudom mit kellene érezni, első baba. :)
2020. febr. 21. 08:25
 1/4 anonim ***** válasza:
62%
Én is fogytam, rosszul sosem voltam. 😊
2020. febr. 21. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Én a 15. hètben járok, és egyenlőre én is csak fogyok, pedig se hányinger, se étvágytalanság nincsen. A védőnőm aggódik is, de én nem aggódnèk, mivel túlsúllyal indultam én is. A 173 centimhez körülbelül 93 kg voltam mielőtt babás lettem, most meg a legutóbbi mérés alapján 87 kg vagyok, és a hasam nő egyedül, mindenhol máshol látványos a fogyásom.

De a bébi rendben van, nő szépen, sőt! ^^ Szóval szerintem amíg Ő rendben van, addig nincs gond! :)

2020. febr. 21. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
82%
En is igy vagyok. 17.hetben jarok eddig -5kiloval .. :D
2020. febr. 21. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
77%

Az elején én is fogytam 9 kgt.

Persze azóta már plusz 23 nal tartok 🤔😂

2020. febr. 21. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!