Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek vegyek tesztet?...

Lernen kérdése:

Szerintetek vegyek tesztet? Kimutatná már a terhességet?

Figyelt kérdés
10 napja voltam együtt a párommal, tervezzük a babát. Terhességi tüneteim vannak: hányinger, alhasi fájdalom, melleim duzzadtak, szédülés, rossz közérzet. Kimutatná a teszt a terhességet, vagy még várjak a teszteléssel?

2020. febr. 21. 09:31
 1/8 anonim ***** válasza:
Még bizonytalan. Várj még 4 napot!
2020. febr. 21. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Menzesz mikorra várható? Amúgy ezek premens tünetek is simán jöhetnek. 10 nappal aktus után a terhesség még nem produkál tüneteket.
2020. febr. 21. 09:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

#2-essel értek egyet.

Kérdező, kb. 14 nappal az aktus után már várható, hogy megbízhatóan jelez a teszt, de még akkor sem biztos, mivel a hímivarsejtek 2-3 napig is élnek, tehát nem biztos, hogy akkor történt a fogantatás amikor az aktus... És fogantatás után 14 nappal láthatzs biztosat.

2020. febr. 21. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
március 2-re várható
2020. febr. 21. 09:47
 5/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat!:) Azért kérdeztem, mert hallottam olyat aki már 9-10 napon pozitívat tesztelt.
2020. febr. 21. 09:51
 6/8 anonim ***** válasza:
Szia! Én is kb márc.2-re nem várom. Szorítok hogy baba legyen!! Majd írd meg hogy mi lett!
2020. febr. 22. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha 10 napja voltatok együtt és akkor volt peteérésed,akkor elvileg 4 nap múlva kellene megjönnie....márc.2 nem jön ki sehogy.
2020. febr. 22. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
En 7 nappal ovu utan teszteltem elsore pozit. Semmi tunetem nem volt meg a mellem se fajt. Most vagyok 9 hetes terhes és még mindig szinte semmi. Nagyon faradt vagyok napjoben eddig 2x hanytam es nagyon gyenge emelyges tor ram keso delutanonkent de ezekbol nem gondolnak terhessegre plane hogy en mensi elott is emelygos vagyok. Ja a mellema mai napig nem fajt egyszer sem
2020. márc. 5. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!