Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ma van az esedékes menses...

Ma van az esedékes menses napja. Prediktor early kimutatná már a terhességet nem első vizeletből is?

Figyelt kérdés

Vannak tünetek,de elég hullámzóak,van hogy egy két napig semmi,aztán minden egyszerre....

Köszi a válaszokat.☺



2018. jún. 3. 07:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Simán
2018. jún. 3. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Kimutatna mar 2-3 nappal a menzesz elott is.
2018. jún. 3. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
70%

A terhességi tesztek adott mennyiségű hormont mutatnak ki,ettől lesz pozitív a teszt.

Viszont nem mindenki termel elegendő hormont az elején,ami hatna a tesztre.

Tehàt a vàlasz:vagy igen vagy nem.

Nekem a nem vàrt napjàn nem lett pozitív.

2018. jún. 3. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Elvileg az összes terhességi teszt kimutatja a kimaradt menzesz első napjától, aztán az is lehet, hogy kevesebb a hcg és csak pár nap múlva mutatja ki.
2018. jún. 3. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm. Negatív lett...szerintem pár nap múlva megpróbálom,ha addig nem jelentkezik a menses.Több lehetséges dátum van...Lehet még ezért nem mutat semmit.
2018. jún. 3. 08:51
 6/9 A kérdező kommentje:
3-as neked mikor mutatott pozitívat ?
2018. jún. 3. 08:52
 7/9 anonim ***** válasza:
27%
Fel nem fogom, miért nem lehet megvárni, amíg késik. Ma van az esedékes napja, de reggel 8kor már ezerrel rá vagy parázva. Simán lehet, hogy délre megjön. Értem én, hogy gyereket akarsz, de nem leszel attól előbb terhes, hogy azelőtt tesztelsz, hogy egyáltalán késne.
2018. jún. 3. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
70%
#3-as vagyok.Úgy volt,hogy én is teszteltem a nem vàrt napjàn.Negatív lett.de nem akartam elhinni,így megkezdődött a "csíkvadàszat".Nem tudom még hàny tesztet csinàltan,de 5-6-ot tuti.Mert bàr kb.a 3. késős naptól kijött a 2.csík,de csak halvànyan vagy időn túl.Teljesen behülyítettem magam!! A férjem màr azt hitte bediliztem.Biztos eltelt vagy egy hét mire elhittem ,hogy pozitív.Akkor megfogadtam,mindig megvàrom ,hogy késsen 4-5 napot tesztelés előtt.
2018. jún. 3. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 Ronika86 ***** válasza:
Nekem most késik a 4.napja és a tesztem negatív.minden reggel futás van és a hőm is fennt van és mégsem mutat semmit a teszt. Én ma hívom az orvosom. Szerintem várj 2napot ,hogy biztos legyen :) szurkolok,hogy baba legyen ! V
2018. jún. 4. 06:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!