Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Teljes vérkép kimutatna egy...

Teljes vérkép kimutatna egy lehetséges méhen kívüli terhességet?

Figyelt kérdés
Menzeszem kb egy és fél hete fejeződött be, és az óta furán érzem magam. Nincs folyásom, fájdogál a hasam, és ami a legfurább, hogy néha fura nyomásérzetet érzek a végbelemnél... Nem tudom, hogy mitől lehet, azt viszont igen, hogy méhen kívülinél elő szokott fordulni. Terhes nem kellene, hogy legyek igazából, mert védekezünk, de mindig előfordulhat egy kis baleset amit nem vesz észre az ember. Teljes vérképre és vizeletre kiküldött a dokim más okból, és minden rendben van, az értékek mind normálisak. Ha lenne gond lehetne látni belőle? Vörös- és fehér vérsejtekből leginkább.
2016. ápr. 26. 18:22
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Ezt inkább az ultrahangos vizsgálat mutatja ki.
2016. ápr. 26. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Rengeteg más betegségnek is ez a tünete és ha védekeztek akkor a terhesség igen valószínűtlen. Menj nődokihoz!
2016. ápr. 26. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Nem.
2016. ápr. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Ha a következő menzeszkor csinálok egy tesztet akkor pozitívat mutathat méhen kívüli esetén is, nem? Ha megjön akkor nem muszáj tesztelnem?
2016. ápr. 26. 19:08
 5/16 anonim ***** válasza:
Egyébként abszolút mióma tünet, nem is értem miért gyanakodsz méhen kívülire.
2016. ápr. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
A miómánál, ha jól tudom, elhúzódó és bőséges vérzés jelentkezik, erős alhasi fájdalommal. Nekem a vérzésem elég gyenge szülés óta (egy éve szültem), és kb 30 naposak a ciklusaim.
2016. ápr. 26. 19:44
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem van kettő miómám, kimondottan gyenge a vérzésem, fájdalom nincs, 30 naposak a ciklusaim. Viszont a nődoki mondta, hogy a végbelet, húgyvezetéket nyomhatja és érezhetek ott fájdalmat, nyomást.
2016. ápr. 26. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Milyen gyakran érzed a nyomást és milyen intenzitású, mihez hasonlítható leginkább? A vizelési inger csak inger vagy pisilned is kell sűrűn?
2016. ápr. 26. 19:57
 9/16 anonim ***** válasza:
Én szerencsére nem érzem, csak szólt a doki, hogyha érzem, akkor menjek és megnézi uh-val, hogy mi a helyzet, alapból évente nézetem, a rákszűrés mellett. Szóval ez az egyik tünete és nálam pl. egyáltalán nincs erős menzesz.
2016. ápr. 26. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Én tavaly októberben voltam rákszűrésen és uh-on, akkor minden rendben volt. Az óta a gyenge menzesz miatt voltam februárban ismét dokinál, de csak hüvelyi vizsgálatot csinált, nem nézett meg uh-on. Ez nekem kb 2 napja van, hogy érzem a nyomást a végbelemnél, vagy inkább a farokcsontnál.
2016. ápr. 26. 20:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!