Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Miért érzem csak néha a babám?

Miért érzem csak néha a babám?

Figyelt kérdés
18 hetes vagyok, és néha már érzem a babát, sőt van olyan pillanat, hogy határozottan érzek 1-1 mozdulatot. De amúgy szinte egész nap semmi. Ez ugye normális, nem a babuccal van a gond? Azt mondják ha először megérezzük, utána ez folyamatos. Vagy ennyi idősen még nem? Lehet csak attól függ, hol és hogyan helyezkedik? Vagy lehet mégsem őt érzem, csak bebeszélem magamnak, annyira szeretném már? Első terhességem.
2020. febr. 21. 21:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem folyamatos. Én csak akkor éreztem ha édeset ettem, attól ficánkolt
2020. febr. 21. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem folyamatos. A méhben alszik is a magzat, meg még nagyon pici ahhoz hogy többet érezd. Most még sok helye van odabent, ritkábban ütközik a méhfalba.
2020. febr. 21. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En a 20.hétben kezdtem el erezni. Voltak napok mikor egyáltalán nem. 26. héttől egyre többet mozog, egyre erősebben. Ha az oldalamra fordulok, rögtön jelez.
2020. febr. 21. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A 21. Héten éreztem először bármit is,már folyamatosan kaptam a zaklató kérdéseket ,hogy miért nem érzem , szomszéd , a rokon , a kolleganő már érzi..hát honnan tudjam ? Kérdezzétek meg tőle miért nem mutatja meg magát 😀 Nem törvényszerű ,hogy állandóan érezned kell, főleg nem a 18.hêten. Az sem mindegy a lepény hol helyezkedik el , nekem pl. Mellső fali , azzal később lehet érezni ,mert ugye van egy plusz réteg a hasad meg a baba között. Majd később fogod folyamatosan érezni :) 25+ után
2020. febr. 22. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!