Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Létezik hogy a babám mozgását...

Létezik hogy a babám mozgását érzem?

Figyelt kérdés

13+4 napos vagyok.

Apró csiklandós érzésem van, illetve olyan érzés mintha buborék pukkanna ki a hasamban.

Nem hiszem, hogy ez bélmozgás lenne, mert azt nem így szoktam érezni.


2019. febr. 9. 16:19
 1/3 anonim ***** válasza:

En most vagyok 18 hetes, a 13 heten en is feltettem itt ezt a kerdest, ugyanezt ereztem amit te es mondtak is masok, hogy siman lehet. Viszont most, hogy mar tenylegesen es egyertelmuen erzem a babat tudom, hogy egesz mas erzes, mint a 13.on, es nem azert mert akkor nyilvan gyengebb volt, hanem maga az erzes total masmilyen. Igy utolag azt gondolom, hogy az nem az volt es nem lehet olyan koran erezni. De ez csak en vagyok, lehet masnal mashogy van. Biztos szamitanak alkati tenyezok is.

De par het es biztosan erezni fogod tok egyertelmuen es az csodalatos lesz:)

2019. febr. 9. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Már nagyon várom hogy érezzem, mert még az 5 terhességi teszten és az ultrahangon kívül nincs rá más bizonyíték hogy itt van.😊
2019. febr. 9. 17:40
 3/3 anonim ***** válasza:
Én az első babát 13 het 6 naposan éreztem. Ugyan azon a helyen “kologtatott” többször egymás után. Onnantól kezdve minden nap éreztem. Ilyen nagyon enyhén de lehetett érezni. A jelenlegi második babámmal 11-héttől érzek buborékokat, most járok a 13 hét 4 napjány most már kifejezett rugdalózast érzek igaz nagyon ritkán nagyon gyengén, de tudom h az a baba és nem a belem. Tény mikor nagyibb lesz sokkal egyérteműbb lesz ez a dolog, de én örülök h naponta érzem h valaki mocorog odabent! 🙂
2019. febr. 10. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!