Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Normális az, ha állandóan...

Normális az, ha állandóan fáradt, levert, álmos vagyok?

Figyelt kérdés
7 hetes terhesen ez nem korai? Nem beképzelem, korábban probléma nélkül kocogtam 15 km-t most meg szinte ki se kelnék az ágyból, állandóan fáradt vagyok álmos és kedvetlen. Mit lehet tenni ellene?
2020. febr. 28. 11:40
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
25%

Elevitet szedsz?

Lehet kellene...

2020. febr. 28. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Normális, tipikus első trimeszteres tünet az ólmos fáradtság. El fog múlni. Nem vitaminhiánytól van.
2020. febr. 28. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is volt az első trimeszterben, hiába szedtem vitamint. Normális, majd elmúlik.
2020. febr. 28. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Az elején én is nagyon fáradt voltam. Bárhol bármikor el tudtam aludni. Vitaminokat tényleg kezdj el szedni ha eddig még nem tetted. De most ez a bolondos időjárás is rá tehet a dologra.

De ha megengedheted magadnak akkor pihenj is amennyit csak tudsz ha a szervezeted ezt kívánja :).

2020. febr. 28. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Első trimeszterben ugyanez volt, majd a másodiktól energikusabb voltam mint a terhesség előtt 😊 kitartást, ezt túl kell élni
2020. febr. 28. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%

Semmi köze a terhes vitamin szedéshez. Ez tipikus első trimeszteri tünet , ha szed terhesvitamint , ha nem. Ne aggódj , a másodikban már lényegesen aktívabb leszel , viszont a sportot is csak csínnyan , főleg a futást! Lehet persze , csak nem olyan tempóban és , elvárással mint előtte :) De ilyenkor jobb megadni a szervezetnek azt amit igényel , pihenést :) Jó egészséget! :)


22hkm

2020. febr. 28. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Igen, a 12. hétig én is olyan voltam, mint akit agyonvertek. Mozdulni alig bírtam, mintha 200 kg lettem volna. Szabadnapjaimon 18 órákat aludtam. :D Konkrétan csak enni meg wczni keltem fel, azokat is szinte félálomban végeztem. Borzasztó volt, csak reménykedni tudok, hogy a másodiknál majd nem leszek ennyire életképtelen, mert nem tudom hogy fogom ellátni akkor a nagyobbikat.
2020. febr. 28. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%
Én 13 hetes vagyok, de még mindig tart. Iszonyú fáradt és álmos vagyok mindig, ha nem dolgoznék meg nem lennének gyerekeim ki sem kelnék az ágyból...
2020. febr. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
És a legszebb hogy ez a harmadik trimeszterbe visszatér.... 😂😬
2020. febr. 28. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
100%
En ma vagyok 7+1 hetes es nalam is ugyan ez a helyzet. Sajnos mivel hizekony vagyok maris elkezdtem hizni. Probalom magam ravenni hogy legalabb napi fel orat setaljak de neha annyira faradt vagyok hogy az is kimerit ha elmosogatok vagy barmi mas hazimunkat elvegzek igy nem marad energia masra
2020. febr. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!