Megmarad a babám?

Figyelt kérdés

Kérlek nyugtassatok meg. Dátum szerint 7+0 voltam tegnap. Nagyon enyhe barnás folyásom volt. Bugyin nem is látszott, csak törléskor. Nem hagyott nyugodni, bementem ügyeletre, ahogy 10 mm petezsákot látták, benne csak mint ha látott volna valamit. Enyhén barnás nyák.

20-án voltam uh-on, akkor volt 6 mm, rá 9 napra 10mm. Kérlek írjátok meg tapasztalataitokat, mert bekattanok.

A barnázás mértéke azóta is ugyanaz, nem lett erősebb.



2020. márc. 1. 07:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Barnázásra kaptál valamit?


Amúgy növekedett a petezsák mérete, ami jó jel, de 7 hetesen már lennie kéne benne embriónak is. Lehet később volt a peteérés?

2020. márc. 1. 07:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem kaptam rá semmit
2020. márc. 1. 07:45
 3/10 anonim ***** válasza:
93%
Ne haragudj,de hogy tudnánk megnyugtatni?!50-50%-ék az esély.
2020. márc. 1. 07:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Nekem ugyanez! 10 hetes elmúltam, szivhang már volt 6 hetesen! Lehetséges az ,hogy később fogant, azért nem láttak még semmit! Viszont ez a barna nyák... Nálam is megvan!
2020. márc. 1. 07:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Én elmennék a teljes megnyugvás érdekében egy másik orvoshoz! Lehet hulyeseget mondok, de én a barna nyákomra kaptam gyógyszert, és 2 nap után megszunt a vérzésem! Lehet neked tök más miatt vérzik mint nekem, de érdemes lenne másik orvos véleményét is kikérni...
2020. márc. 1. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

9 nap alatt 4 mm növekedés nem jó jel...

Szedj 3x1 Rutascorbint (érfalerősítő) és Magnéziumot. Mást nem tehetsz.

2020. márc. 1. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%

Én is pont 7 hetesen elkezdtem barnázni, két nappal az első ultrahangom után, mondjuk nekem már volt szívhang.

Két napig tartott a barnázás, az orvos megint rám nézett és nőtt a baba és volt szívhang is. Nekem azt mondta hogy pihenjek pár napig. És minden rendben volt nálam, nem kaptam rá gyógyszert.

Mondjuk, hogy nálad nincs szívhang az kicsit aggasztana engem, de ahogy már előttem is mondták ha később fogant akkor az normális, de az pozitív jel, hogy a petezsák nőtt.

Én is elmennék másik orvoshoz kivizsgáltatni az egészet.


Drukkolok, hogy minden rendben legyen.

2020. márc. 1. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Naponta 1mm-t kéne nőnie...
2020. márc. 1. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Az a baj, hogy a petezsáknak sokkal nagyobbnak kellene már lennie, 4 mm növekedés 9 nap alatt nagyon kevés és 7 hetesen nemhogy látnia kellene benne embriót, de szívhangnak kellene lennie. Plusz erre még a barnázás. Hát....

Menj el holnap orvoshoz újra, hátha elmérték.

2020. márc. 1. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

9 nap alatt 4 mm novekedes nagyon keves!:(((((

Kivanom a legjobbakat!

2020. márc. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!