Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Van esély, hogy megmarad a babám?

Van esély, hogy megmarad a babám?

Figyelt kérdés

8 nap késés után ma megjött reggel. 13.dpon teszteltem először ami pozitív lett. Majd 4 nap késésnél is megismételtem,erősödött,szinte ugyanolyan volt a 2.csík mint a kontroll.


Reggel 8körül kezdtem vérezni,de úgy rendesen menstruáció szerűen. Bementem a nőgyógyászhoz,közölte az orvos,hogy már nem tud mit tenni,teszteljek 1-2 hét múlva is és kiderül,hogy megmaradt-e(wtf). Nagyon bánt,hogy nem segített. Hívogattam a saját dokimat is de házon kívűl volt,fel sem vette.


Ugyanúgy jött meg mint szokott. Kicsit sem különbözik az előző menstruációimtól.

Tegnap este egyébként már olyan furán éreztem magam és mindjárt megjön érzésem volt,de nem tulajdonítottam neki jelentőséget,mondván ez így szokott lenni. A kisördög amúgy nem hagyott nyugodni,mértem egy hőt reggel és 36.4 volt. 16.dpo-ig mértem,addíg 37.2 volt.


2018. máj. 4. 21:02
 1/4 anonim ***** válasza:
54%
Ez durva :( Meg ha tenyleg nem tud mit tenni akkor is embersegesebben kellet volna hozzad es a helyzetedhez alljon. Lehetseges, hogy ezt a terhesseget elveszited ugyhogy lelkiekben keszulj fel. Oszinten sajnalom, aterzem a helyzeted.
2018. máj. 4. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Nem akarlak elkeseríteni, szerintem nem maradt meg a babád. Sajnálom! 😟
2018. máj. 4. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
100%

A szervezeted nagyon okos, a korai terhességnél eldönti, hogy maradjon-e, vagy sem. Ha nem hőmérőztél és teszteltél volna, ki se derült volna a terhesség. Mit értesz az alatt, hogy nem segített az orvos? Ha már megjött, mit kellett volna tennie? Ilyenkor már hiába ad progeszteron készítményt is.

Biztosan hamarosan lesz kisbabád.

Egyébként van, aki a terhessége alatt is menstruál. Ki tudja, lehet, hogy te vagy az egyik.

Azért tesztelj egyet majd, ahogy a doki mondta.

2018. máj. 4. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Úgy értettem,csak talán rosszul fogalmaztam,hogy olyan elutasító,lesz@rom stílusban adta elő magát és semmi segítőszándék nem volt benne. Úgy érzem legalábbis.


Felkészülök lelkileg,bár kegyetlen nehéz.

2018. máj. 4. 21:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!