Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetes terhes vagyok ma...

6 hetes terhes vagyok ma reggel barna folyásom volt bementtem az ügyeletre megvizsgált az orvos és irt fel utrogestan hüvelykapszulát megmarad a babám?

Figyelt kérdés
Megvizsgált és ahogy haza értem elkezdtem vérezni egy kicsit :s segit ez a gyogyszer hogy megmaradjon a babám??
2015. jan. 3. 12:55
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:

Igen, ha progeszteron hiány miatt volt a vérzés, akkor jó eséllyel segít! Pihenj sokat, kíméld magad és reménykedj!


Én háromszor pecsételtem az első trimeszterben, én Duphastonos voltam, az a másik gyógyszer, amit ilyenkor adni szoktak. Nem lett semmi baj! Az első harmadban igen gyakori ez, nekem ezt mondta a doki, legtöbbször az okát sem tudják.

Drukkolok, hogy nálad is rendben legyen minden!!!!


21+6 hkm

2015. jan. 3. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Kapszulát előírás szerint szedni és minél többet feküdni, keveset stresszelni (amennyire csak tudsz) - ennél többet nemigen tehetsz. Drukkolok!!!
2015. jan. 3. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Persze, hogy megmarad! Csak szedd a gyógyszert előírás szerint, és igyekezz minél többet pihenni.


Én holnap lesz 3 hete, hogy barnázok, de egészséges a pici. (Igaz, más okból barnázok.)


7+6 hkm

2015. jan. 3. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
De most elkezdtem vérezni
2015. jan. 3. 16:30
 5/16 anonim ***** válasza:
Nyomás vissza a kórházba most azonnal!
2015. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
Uh-t csináltak már?
2015. jan. 3. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Nekem hat hetesen szintén barnás folyásom volt. Kiderült, hogy haematoma van a petezsák mellett. Kaptam utrogestant, pihenni kellett. Végül teljesen egészséges kisfiam született.
2015. jan. 3. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
Bent vagyok a korházba :(
2015. jan. 3. 21:28
 9/16 A kérdező kommentje:

Hüvelyi uh-t csináltak..

Méhenbelüli és zárva van a méhszáj

2015. jan. 3. 21:29
 10/16 anonim ***** válasza:
Hogy vagy kedves Kérdező ?
2015. jan. 4. 00:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!