Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Császár? Ki hogy kezelte?

Császár? Ki hogy kezelte?

Figyelt kérdés

Már a 3ik lesz de nagyon tartok tőle. Az elsőnél nem bántam mert egészséges gyerekem született a másodiknál szintén.

De most nagyon félek,tudom mi vár rám

De valahogy..nem tudom megmagyarázni de félek a 3-iktól.

Volt valaki így? Lehet azért mert ahogy az ember halad a korral komolyabban veszi a műtétet. Nem tudom olyan könnyen kezelni mint a korábban. Végig engedik a 40ik hétig? Vagy hamarabb programozzák pl 37-38,héten? Röhelyesnek tartom magam most ijedek meg mikor màr 2x átestem rajta



2020. márc. 3. 10:52
 1/4 anonim ***** válasza:
Nekem csak kettő volt. Az elsőnél egyáltalán nem készültem rá, egy szép terhesség után kudarcként éltem meg, hogy milyen selejtes vagyok (3 hétig kórház volt a végén), ráadásul majdnem ottmaradtam szövődményekkel (még két hét kórház). A másodiknál nagy bátorsággal vágtam bele úgy, hogy úgy nem bírok leélni egy életet, hogy nem próbálom meg, de ettől még végig masszív halálfélelmem volt. Ezúttal kipróbálhattam a természetes szülést egy fél napra, de semmit nem haladt és a végén megkönnyebbültem, hogy újra császár lett és hogy ezúttal minden rendben ment. De persze a műtét alatt még végig nagyon paráztam :) Egyébként pár nappal a 40. hét előttre lett volna időpontom az előző szövődményei miatt, de egy héttel előbb megindult magától. Egy baránőm a harmadik császárnál (de neki plusz egyéb nőgyógyászati műtétje is volt) a 38. hétre kapott időpontot. Érdemes rákérdezni a dokinál, mit tart jónak esetedben, bár többek tapasztalata alapján csak a 35. hét körül szoktak program időpontokat osztogatni (ha egyáltalán programozott lesz).
2020. márc. 3. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Az első kettőnél hüvelyi szülésnek indult, császár lett. A harmadiknál programozott császár volt, egy kicsit ideges voltam. 39. hét közepén volt a császár. Az első két császárt jól viseltem, a 3. olyan volt, mint az élve boncolás....
2020. márc. 3. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én az elsőnél simára készültem császár lett. Olyan lazán vettem, az első felkelést és mindent, hogy nem is értem ez, hogy alakulhatott így. Talán a hosszú vajúdás miatt volt felüdülés. A második program császár lett 39het 5naposan. Kegyetlen volt, minden... És ott döntöttem el, hogy 3.nem lesz. Hiába mész keresztül ugyan azon a dolgon, ha máshogy eléd meg, mások vesznek körül...
2020. márc. 3. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Megértelek kérdező.

Nekem is 2 volt, most döntöttünk el, hogy jöhet a 3., mégis elő - elővesz a halálfélelem.

Vívódok, mert vágyunk babára, de be is vagyok tojva.

Mindenhol azt olvasom, hogy nő a kockázat, de konkrét tényeket nagyon nem látok, hogy mégis mire kell számítani...

Na jól megvigasztaltalak...

Mikorra várható a császárod? A heg nem feszül?

Legjobbakat ❤️

2020. márc. 4. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!