Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogy végzik, mi a menete a...

Hogy végzik, mi a menete a petevezetek átjárhatosagi vizsgálatnak?

Figyelt kérdés

Valószínűleg szükség lesz rá az én esetemben és hallottam, hogy eléggé kellemetlen beavatkozás, így altatásban is végzik. Én nem szeretnék altatást, mert az egomnak is jót tenne, ha elmondhatnam, hogy a nemes cél érdekében ezt is kibirtam.

Akinek volt már ilyen, és nem altatásban, az elmeselné hogy zajlott?



2020. márc. 4. 09:00
 1/6 anonim ***** válasza:

2 másodperc Google keresés eredménye:

[link]


Az én nőgyógyászom is felvetette, mint ötlet hogy csináljuk meg, én még nem szántam rá magam, de ő is a pár perc alatt elvégezhető opciót ajánlotta, természetesen nem altatásban csinálta volna. Miután sokan írják hogy kissé kellemetlen, így gondolom érzéstelenítőt sem adnak. Kb 50.000ft magán dokinál.

2020. márc. 4. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én TB alapon HSG-n voltam, azt mondják ez a rosszabb. Hát ez kb 2 perc volt, nem fájt jobban mint egy rákszűrés és altatásról szó sincs.
2020. márc. 4. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
En is tb alapon voltam, de a magán dokim csinálta. Az enyém altatásban történt , de nem is bánom. Van egy bnom,akinek nem volt se altatás se érzéstelenítés , neki elég rossz élmény volt és fajt is a folyamat neki.
2020. márc. 4. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekem a hycosyt csinálta a doki, ez a kontrasztanyagos. Ijesztgetni nem akarlak de nem kellemes elmeny... én hátrányos helyzetű voltam mert fele akkora a méhem mint egy normál nőé, így iszonyatosan feszített. A nővér szorította a kezem biztataskepp, aztán mikor azt hittem vége, akkor mondta a doki: na most johet a kontrasztanyag.

Mondom mivan? Akkor ez nem az volt? Hat az első csak egy atöblítés volt vagy mi. Szóval ki lehet bírni, de nem akarlak ámítani, nekem folyt a könnyem és nagyon fajt. Igaz csak 3perc az egész. És a baba érdekében bármit 😉 most már a hányingerrel küzdök🤣🤣

2020. márc. 4. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem nem altatàsban volt. Kèrdeztèk, kèrek-e bòdìtòt, de ha kèrtem volna, akkor nem engedtek volna egyből haza a kòrhàzbòl, csak pàr òra mùlva! Kb 2-3 perc volt, mèg csak kellemetlennek sem mondanàm, a ràkszűrès nekem jobban fàj. Felàlltam az asztalròl, fellifteztem a szobàba, ahol àt kellett öltöznöm, felöltöztem, hazajöttem! Nem tudom, mièrt rèmìtgetik ezzel a vizsgàlattal a embereket. Bàr nàlam nem volt gond, lehet, hogy akinèl van, annak fàj, nem tudom.
2020. márc. 4. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszi a sok tapasztalatot! Most már biztos vagyok benne, ha eljon ez a vizsgálat, nem fogok altatást kérni.
2020. márc. 4. 18:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!