Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek már lenne szívhang...

Szerintetek már lenne szívhang? Dec 23 án volt az utolsó menzeszem, január 20-án lett pozi a teszt. Ovunaptár szerint január 6-án volt ovum. Szeretnék már orvoshoz menni, de félek nem lenne még szívhang.

Figyelt kérdés

2020. febr. 5. 17:59
 1/2 anonim ***** válasza:
A jövőhéten már mehetsz orvoshoz, ha jól számoltam a héten töltöd a 6.hetet és a 6.héttől kell lennie szívhangnak. :)
2020. febr. 5. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Általában pozi teszt után 2 héttel mennek hogy biztosat lásson a doki. Én mindkét gyermekemmel 6 hetesen mentem. Az elsőnél volt szivhang a másodiknál nem csak petezsak és szikholyag. Két hétre rá mentem vissza és akkor már volt.

Valtozo ez is, jövő héten már nagyobb az esély, ha tudsz várj meg addig meg persze ha nincs gond

2020. febr. 6. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!