Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Mikor kezd el nőni a mell?

Mikor kezd el nőni a mell?

Figyelt kérdés
Ma töltöttem a 8 hetet de a mellemen semmi valtozas nem történt még pedig mindenki írja hogy megnő meg fáj a bimbóudvar besötétedik és ezt mind a terhesség elejére írják. Nekem semmi. Jó még rám a melltartó és nem is fáj egyáltalán

2020. márc. 6. 10:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen korán még nagyon nincs is bebarnulás, majd a közepe-vége táján fog. A fájdalom pedig nem törvényszerű hogy legyen. Lehet te megúszod.
2020. márc. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
egyáltalán nem törvényszerű, nekem a 18-20. hét környékén kezdett el nőni, barnulást pedig egyáltalán nem tapasztaltam eddig (24h4n).
2020. márc. 6. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Nekem mind3 esetben mar az 5.hettol. Szerintem ez valtozo.
2020. márc. 6. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:

Mindig csak akkor volt nagyobb mikor durván tele volt tejjel, ahogy a baba jóllakott visszaállt eredeti méretre - de ez is csak addig volt amíg be nem állt a dolog.

A terhesség alatt abszolút nem történt semmi a melleimmel

2020. márc. 6. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
Semmilyen változást nem tapasztaltam egyik gyerekkel sem. Nagy mellem van, nem volt semmi szembetűnő. Anyukámnak kicsik a mellei, ő azért bukott le mindig a 12. hét előtt, mert a mellei hatalmasak lettek. 😄
2020. márc. 6. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
Nekem egyáltalán nem nőtt a mellem terhesség alatt. Amit persze nem bánok, mert amúgyis elég nagyok. Amúgy még nagyon az elején vagy, ez bármikor változhat.
2020. márc. 6. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
Nekem se nem nőtt , se nem barnult be pedig már a 9. hónapban vagyok. Maximum kicsit teltebb lett, de ugyanazokat a melltartokat hordom , mint előtte. A tejbelövellés viszont egyértelműen látszott. Onnantól 2 számmal nagyobb melltartó kellett.
2020. márc. 6. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon hamar megnőtt a mellem. A kollégáim rohogtek is rajtam, hogy előbb ér be a mellem, mint en. De latod, ez tok egyedi.
2020. márc. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Nincs nagy mellem, a fiamnál nem nőtt semmit. Most várom a 2. babát, a 14. hétben vagyok, talán egy picit nagyobb, mint volt, de nem látszik egyáltalán.
2020. márc. 6. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:

Terhesen egyáltalán nem nőtt.

Mikor szültem, aznap megvolt a tejbelövelés, na akkor bedurrant, nem ment rá a melltartó. Kb egy hétig volt ilyen ha tele volt. Aztán pont akkora volt mint előtte. 6 hónapig szoptattam, és nagyon kicsi mellém van

2020. márc. 6. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!