Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6hetes terhes vagyok ma elég...

6hetes terhes vagyok ma elég csúnya herpeszre (ajak) ébredtem, már volt sokszór nem ez az első volt itthon telvirán 2x vékonyan bekentem, doki nincs . Most ezért ügyeletre érdemes menni?

Figyelt kérdés
2020. márc. 6. 16:28
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne szórakozz már, herpesszel nem kell terhelni még a sürgősségit vagy az ügyeletet. Szedj vitaminokat, a herpeszek, afták általában a legyengült immunrendszer miatt jönnek elő.
2020. márc. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Persze értem ,nem is akartam,csak elég csúnya és belülis megjelent már,szedek gravidát és magnéziumot,a babának nem árt igaz?
2020. márc. 6. 16:36
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
A baba a mehedben van, nem a szadon.
2020. márc. 6. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Sok C-vitamin,és egy alapos törlés után én sudocremmel kenem be mindig.

Alig 2 nap alatt elmúlik,bár én már a bizsergő érzéskor kenem!

2020. márc. 6. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Még egy szavazat a Sudocremre, előtte minden létező dolgot kipróbáltam, de semmit sem értek, szoptatás alatt nem mertem mást rákenni és csoda de 1-2 nap alatt elmúlik tőle, vagy ki sem jön. Szerezz be egyet, úgyis fog kelleni a babának mert a legjobb krém
2020. márc. 6. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A herpesz vírus.. hivj fel ég házi orvost vagy egy szülész nőgyogyaszt ha aggódsz. Egy kérdésre telefonon ráér az is akihez nem tartozol.
2020. márc. 6. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ne kend Telvirannal. Nekem nem ajánlották terhesség alatt. Aloe vera first-tel fújd,az jó rá. Vitamint már szedsz,ha gondolod egy kis plusz vitamin nem árt. Egyébként én elmentem vele ügyeletre mert nem sima herpeszem volt hanem csúnyán feldagad,sebesedett. Akkor Panthenol sprayt írták fel. Hát semmit nem ért( nekem) Az Aloe spray viszonylag gyorsan helyrehozza,szoptatás alatt is azt használtam
2020. márc. 6. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!