Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Nem mozog a baba, lehrt nagy baj?

Nem mozog a baba, lehrt nagy baj?

Figyelt kérdés
Eddig sem volt túl aktív, mocorgott, néha kaparászott odalent a kezével. Látványosan sosem mozgott eddig sem. De minden rendben volt a terhességem alatt. Szerdán megyek uh-ra, es két napja kb nem érzem sem a kaparászást, sem a kalimpálást vagy hogy rúgna egyet egyet. Csak azt érzem ha kinyomja magát, illetve a popsiját a gyomrom tájékán. Vagy amikor megfordulok egyik oldalamról a másikra akkor ő is arrébb helyezkedik. Ez normális ilyenkor? Nincs rossz érzésem, csak zavaró mégis. Volt másnak is ilyen? Illetve nyugalmi helyzetben teljesen tonustalan a hasam, patentra ki lehet tapogatni, hogy melyik resze hol van a babónak.
2020. márc. 7. 14:04
1 2 3 4 5 6
 1/55 A kérdező kommentje:
Azt nem írtam hogy szerdán töltjük a 36. hetet
2020. márc. 7. 14:05
 2/55 anonim ***** válasza:
100%

Ez ijesztően hangzik. Ügyelet, nőgyógyászat, bármi.

Mutasd meg inkább. Ha nincs semmi, legalább megnyugszol.

2020. márc. 7. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
79%
Már régen az ügyeleten lennék. Remélem, hogy nincs semmi baj.
2020. márc. 7. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
67%

Nekem így volt mindig


Néha egyik oldalt ütemesen

Aztán ennyi


A lábát szinte meg lehetett fogni

Születésekor ki volt kopva ott a bőre


Teljesen egészséges

2020. márc. 7. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
100%

En biztos, hogyaz ugyeletre mennek anhelyedben, illetve mentem is. Nekem mindig azt mondtak, hogy soha nem azt kell megvatni, amig megszunik a magzatmozgas, hanem a valtozast erzek mennyisegben es a mozgas jellegeben, akkor menjek be. Csinalnak nst-t es/vagy uh-t es hamar kiderul, ha pl rossz az aramlas es azert mozog a magzat kevesebbet, mashogy, mint addig.

Ha barmi gond van, akkor tudnak segiteni, ha incs baj, akkor kiderul es lehet menni haza.

En ketszer viltam brn hasonlo miatt a 3. babaval, elsore minden rendben volt, masodjara meg kellett inditani a szulest (37 hetes voltam, tehat nem volt mar koran).

Jobb volt mar neki kint, mint bent es ez azelott kiderult igy, hogy bementem, mielott baj tortent volna.

2020. márc. 7. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%

4. Vagyok


Viszont neked nem végig volt így!


Én is megnézetném


Lehet semmi


De lehet betekerte magát a zsinórba

Vag a méhlepény nem látja el rendesen, emiatt nem tud mozogni

Egy nst nem ártana

2020. márc. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
83%
2napja??? Remélem már a kórházban vagy!! Inkább menj be feleslegesen minthogy baj legyen!!
2020. márc. 7. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
100%
Ha evés után, nyugalomban 2 óra alatt nincs meg 10 mozgás (ha kinyomja magát, forgolódik, az is annak számít), akkor kórházba kell menni.
2020. márc. 7. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
Mi a helyzet ?
2020. márc. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
Ha sehogy se tudnám legalább egy menj arrébb nem férek féle mozgásra rávenni tuti mennék a kórházba. A fiammal egyszer éjjel kb egy órát próbálkoztam, még szívhang Figyelővel is ráhallgattam, majdnem elindultam mikor végre felébredt és hajlandó volt megmozdulni. 2 nap az rengeteg idő.
2020. márc. 7. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!