Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 13. -ik hétben vagyok, kb 2...

13. -ik hétben vagyok, kb 2 hónapja tart húgyuti fertőzésem van, szedtem 2 antibiotikumot, nem tudnak velem mit kezdeni, egymáshoz küldözgetnek az orvosok. Volt valakinek ilyen? Féllek hogy a babának valami baja lesz.

Figyelt kérdés

Most nem adott antibikunot mert mondta hogy nem valami az ötödiken van (nyilván nem értettem moről beszéll). Viszont hogy gyulladás van a vizeletben, 1 hét múlva vigyek ismét vizeletet. Jártam a körzetinél ez miatt, a gynekológusnál, urológusnál, és még mindig ez van. Már kezdek kiborulni miatta, nem tudom mihez kezdjek, nem igaz hogy ez így normális a 21.-ik században.

Lehet koraszülés vagy vetéllés a vége? Vagy ne legyek ilyen negatív? Saját tapasztalat esetleg? (Próbáltam a D mannózt is)



#baba #út #vizelet #koraszülés #13.ik het #higyuti fertozes #vetelles
2020. márc. 3. 22:40
 1/4 anonim ***** válasza:
52%
Én maradnék a hagyományosnál már ha ennyi gyógyszer nem segített. Nekem is volt de szerencsére csak enyhe. Tőzegáfonya kapszula plusz rengeteg folyadék és pihenés! Igyál pirosgyümölcsös leveket. Nekem ennyi segített. Semmiképp nem tesz jót hosszú távon semmilyen gyulladás.
2020. márc. 3. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Helyesírásra figyelhetnél, az rendben van, hogy anonim az oldal, de magadat minősíted ezzel.

Vetéllés, féllek, beszéll, stb..


Amúgy nemibeteg gondozóba menj szerintem. Tudom furcsa, de nekem is azt hittem felfázásom van, jártam nőgyógyásznál, urológusnál. Amiket felírtak max 1 hétig voltak hatásosak vagy annyi se. Elmentem a nemibeteg gondozóba és a doktorúr elküldött laborra, kenet, vérvétel stb és kiderült az ureoplasma ami érdekes se a nőgyógyásznak se az urológusnak nem jutott eszébe. Annyi volt a kivizsgálás részükről, hogy vizeletminta. Szóval futnék egy kört ebbe az irányba is, hátha ő többet tud. Ami fontos még, hogy magadat lehet nem elég kezelni, mert ha a párod is fertőzött akkor nyilván nem fogsz meggyógyulni, mert mindig "visszakapod".

2020. márc. 4. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

"valami az ötödiken" az az lehetett, hogy a tenyésztésnél a baciszám nem érte el a 10 az ötödiken értéket, ami felett szokás antibiotikumot adni, mert akkor tekinthető az kórokozónak, az alatt csak kontamináció szokott lenni.

Megmosakszol odalenn a mintaadás előtt? A középsugárból adod a mintát?( Egy kicsi vizeletet kiengedsz, és utána kezdesz csak a pohárba pisilni) Lehet, hogy a gyulladásos jelek máshonnan mosódnak oda, nem a vizeletben vannak elsősorban. Pl. egy kis hüvelyi fertőzés esetén.

2020. márc. 4. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Sajnos nekem is volt ilyen gondom, nem volt probléma mentes, sima szulesem :(
2020. jún. 19. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!