Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Akinek kizárólag egy pontban...

Akinek kizárólag egy pontban faj a háta, és már semmilyen pozíció nem segít, mit tesz ellene?

Figyelt kérdés
2020. márc. 9. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
Semmit se tudtam. A ferjem minden este megmasszirozta. De ennyi.
2020. márc. 9. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Semmi nem használt. De ha mozogtam akkor alig fájt. Ezert mindig csinálok itthon vmit. Fekve, ülve nagyon fáj
2020. márc. 9. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem kiderült, hogy egy izomcsomó okozza. Masszőr szetnyomta, két alkalom kellett hozza, de már az első után rengeteget javult.


Tetettem fel kinezio tapet is, sokat segített az is.

2020. márc. 10. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

nekem azt mondták, becsípődés, majd elmúlik, ahogy elmozdulnak belül a dolgok. :D

A profi masszőr jó ötlet.

2020. márc. 10. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Izomcsomó tipikusan szokott olyat okozni, hogy lapocka alatt vagy gerinc mellett, bordák között fáj egy pontban. Ha nincs lelkes párod vagy masszőr, akkor ráfekhetsz vagy ülve hátradőlhetsz egy teniszlabdára (az pont jó méretű és keménységű, de kereshetsz más hasonlót a lakásban) és magadnak kimasszírozhatod.
2020. márc. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!