Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is nagyon aktív volt a...

Másnak is nagyon aktív volt a Babája?

Figyelt kérdés

19+1 hetes terhes vagyok, tegnap voltunk genetikai ill. magzati szív UH-n. Korábban csak nagyon enyhén éreztem a Baba mozgását, a vizsgálatokon mindig virgonc volt. A tegnapi első ultrahang sem tetszett neki, hatalmasokat rúgott, jó erősen éreztem, a második vizsgálaton már kevésbé ficánkolt, de egész este éreztem, hogy rugdos lefelé, csak kis szundi után nyugodott meg. Most reggel is érzem, hogy lefelé rugdos.

Másnak is volt, hogy ennyire aktív volt a Babája? Nem baj, hogy ennyit mocorog, rugdos? Első Baba, és csak azért kérdezem, mert a múltkori vizsgálaton az én dokim is mintha meglepődött volna, hogy milyen sokat mocorog. Kávét, teát nem iszom, kólát nagyon ritkán, így szinte semmi koffeint nem viszek be.

Annyi, hogy a tegnapi vizsgálaton 4 nappal nagyobbnak mérték a számított koránál.


Köszönöm szépen a válaszokat!

19+1 hkm



2020. márc. 11. 07:13
 1/6 A kérdező kommentje:
Vérnyomásom, cukrom is abszolút rendben van, bár a vérnyomásom tegnap a melegedés miatt kicsit ingadozott, de délutánra az is beállt.
2020. márc. 11. 07:15
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Persze hogy jó! Örülj neki, hogy ilyen kis virgonc! :)
2020. márc. 11. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Nem baj!

Én a 17. héttől éreztem mozgolódást, a férjem kb a 21. héttől tapasztalhatta. Aztán látványos is lett idővel, mintha ki akarna mászni belőlem. :) Nagyon nagyon aktív volt, végig, kivéve persze most a végén a CTG-ken, amikor kéne..

Most vagyok a 38. héten és még mindig őrült módon tolja a bugit.

Én is elég pörgős személyiség vagyok, lehet innen fúj a szél. :)

2020. márc. 11. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
En ma vagyok 19 hetes es tegnap en is nagyon ereztem ficankolni meg ma reggel is :D eddig nem volt ilyen, marmint nem ennyire erosen... :)
2020. márc. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat! 😊 Örülök, hogy mindenki rendben van, további boldog babavárást! 😊
2020. márc. 11. 10:59
 6/6 khniki ***** válasza:
100%
Enyém a szülés előtti este is akkprákat rúgott, hogy végül megrepedt a burok. :)
2020. márc. 11. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!