Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Tudok valamivel enyhíteni...

Tudok valamivel enyhíteni ezen az iszonyú keresztcsonti fájdalmon?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

38. hétben vagyok, már nincs sok..na de tegnap elkezdett fájni a keresztcsontom. Nem pont középen, inkább a bal oldalon kicsit, de mostanra olyan szintű lett, hogy sírva fakadok ha csak lépnem kell egyet. Próbáltam meleg fürdővel, de halottnak a csók.. van erre valami praktika? :( Fájás nincs amúgy, nem úgy tűnik mintha mindjárt szülnék. Tegnap volt először egy jóslónak gondolt valami, aztán semmi. Tényleg rettenetesen fáj lépni/állni, lassan feküdni is.. :(


2020. márc. 11. 18:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Kis gyógytorna. Tudom nehéz, nekem is fáj, de olyan óvatos nyújtógyakorlatokkal jót teszel. Semmi más ötletem nincs, én csak 31 hetes vagyok, de állómunkázok, és kivan a hátam nagyon. De már csak 1 hét és szabi!
2020. márc. 11. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nekem a kismama jóga vált be. Ha nincs a közeledben ilyen lehetőség, akkor esetleg youtube-on nézz utána.
2020. márc. 11. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm, utána nézek a neten a gyakorlatoknak. Első, kitartás neked is!!
2020. márc. 12. 07:47
 4/4 anonim ***** válasza:
Még csak 10 hetes vagyok, de már most kínlódok vele, nekem kicsit jobb oldal felé húzódva fáj, pedig nulla túlsúlyom van, a belgyógyász még meg is rótt, hogy alacsony a BMI-m (amúgy nem, egészséges tartományban van, csak az alsó határ felé felé). Követem a kérdést. Én járok edzeni, és ott próbálom többet nyújtani és kevesebbet erőltetni. A mélyhátizom gyakorlatok mintha enyhítenének kicsit rajta, de pár nap múlva visszatér...
2020. márc. 12. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!