Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Iszonyatos keresztcsonti...

Iszonyatos keresztcsonti fájdalomat mivel tudom enyhíteni?

Figyelt kérdés
14 hetes vagyok, nagyon fáj a keresztcsontom,alig birok menni. Ha lefekszem minden fordulásnál fáj, felkelni szintén nehéz. Volt valaki így? Van valami módszer ami segítene? Sajna, pihenni nem sokat tudok, mert van egy 3 éves fiam is, és dolgozom is még. Köszönöm.
2014. ápr. 26. 19:26
 1/6 anonim ***** válasza:
Nekem is iszonyúan fájt alig tudtam járni, és megfordulni az ágyban... Kényelmes cipő ami javíthat, nekem pont akkor volt egy ún. antishock sarkú csizmám, ezt éreztem, hogy jó, de igazán csak az idő enyhített, egyszer csak mintha elfújták volna, már sajna nem emlékszem melyik héten.
2014. ápr. 26. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

tartós gyógytornát és kemény ágyon fekvést javasolnak


a többi leírás


de ezekből szemerkézhetsz

http://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__terhes..


itt a hát és derékfájás címszó alatt lesz

[link]


ez nagyon részletes

[link]

2014. ápr. 26. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

ebben rengeteg tanács van rá és nem engedi másolni csak a linket

[link]

2014. ápr. 26. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Szerintem ezek a tanácsok az előrehaladott terhesség során jelentkező hát, és derékfájásra vonatkoznak. Ez a korai időszakban jelentkező keresztcsonti fájdalom.
2014. ápr. 26. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Én gyógytornász vagyok, az első terhességemet majdnem végigkísérte a keresztcsonti fájdalom. Egyedül az segített, ha helyrerakták a medencémet, semmi más. Ezenkívül kineziotape-et használtam, ami enyhített valamennyit. Szóval én magamon nem igazán tudtam segíteni.:((

Most is babát várok, most nem olyan rossz a helyzet, de fogalmam sincs miért.

2014. ápr. 26. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Látatlanban szerintem is elmozdulhatott valami (a hormonok miatt ellazulnak az izületek), amire hiába pihensz, tornázol vagy cserélsz matracot, inkább manuálterpiával (terhesen is szabad) lehetne helyrerakni.
2014. ápr. 27. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!