Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 6 hetesen nagyon kevés tünet?

6 hetesen nagyon kevés tünet?

Figyelt kérdés
Jövőhét pénteken megyek először orvoshoz, az előző menstruáció szerint 6 hetes vagyok, viszont a mellfeszülésen, a nagyon ritka émelygésen és a kicsit gyakori vizelésen kívül semmi tünetem nincs, fáradt sem vagyok még. Tudom, hogy valószínű hülyeség, hogy emiatt aggódok, de olyan furcsa, hogy itt van a baba, mégsem érzek olyan különös dolgokat, illetve folyton arra gondolok hogx mikor megyek dokihoz, hogy minden rendben van-e. :)
2020. márc. 13. 09:31
 1/7 anonim ***** válasza:
Szia, dettó ugyanez volt velem is. Ne aggódj, azzal többet ártasz, de tényleg. Nem kötelező hányni meg ilyenek. Nekem kb annyi a tünetem, hogy nagyon fáj a mellem (de tényleg nagyon, nem tudok futni se meg ilyenek), meg néha kicsit savasodok, de azt amúgy is. És ennyi. Én még csak álmos se vagyok, pisilni se pisilek többet, semmi különöset nem kívánok, stb. 10 hetes vagyok. Vannak amúgy, akiknek később jönnek a specifikus terhestünetek, de én pl örököltem ezt, nálunk anyai ágon a nők kb meg sem érzik a terhességet, volt egy extrém eset, másodunokatestvérem 4 hónapos terhesen jött rá, hogy egyáltalán terhes, annyira semmi tünete nem volt.
2020. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Ne aggódj. Az első terhességemnel 8 hetesen kezdődött a folyamatos hányás 14 hétig tartott. 42 kilóra fogytam le, borzalmas volt.

Masodikkal semmi tünetem nincs csak többet eszek mint szoktam.

Lehet később lesznek tuneted de az is lehet hogy nem.

Jó egészséget kívánok!

29 hkm

2020. márc. 13. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Az is teljesen normális ha nem jön meg, mozog a baba, nő a hasad és szülsz, mintahogy az, hogy durván végighányod a 9 hónapot és a világodat nem tudod olyan szarul vagy
2020. márc. 13. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
9 hétig semmit nem éreztem, majd onnantól végighánytam,hetente kaptam infúziót,meg akartam halni. Ne igyál előre a medve bőrére :D
2020. márc. 13. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen én sem hánytam, 8 hetesen kezdődött a buli vészes terhességi hányással, ami egészen a 36. hétig tartott, akkor kiszedték a lányomat császárral.
2020. márc. 13. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
6 hetesen még "csudiszupi" volt minden. 8. Hét utan kezdődött a buli. Minden. Hanyas, nem hányás, undor,kivánosság stb. Ami késik, nem múlik :D jo egeszseget!
2020. márc. 13. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi!
2020. márc. 13. 20:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!